Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Esetlegesen van esély még a...

Esetlegesen van esély még a növekedésemre?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok jelenleg, srác, és 163 cm a magasságom. Édesanyámnál már magasabb vagyok egy kicsivel, édesapám pedig olyan 175 cm körül lehet, valamennyivel a nővérem is magasabb nálam jelenleg. A rokonságban sokan magasak, van aki 180 cm felett is van. Sok helyen utánanéztem, és legtöbbször azt írják hogy 18 éves koromra befejeződik a növekedés, de az észrevételeim szerint olyan 14-5 éves korom óta semmit sem nőttem.

2022. febr. 23. 01:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem már nincs esély arra hogy magasabb légy.

De kitudja talán még 25 éves korig nőhetsz.

Én 21 évesen vagyok 158 cm (lány vagyok) nővérem pedig 28 évesen 155 cm.

2022. febr. 23. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerintem nem fogsz tovább nőni, a fiúknál ez 17-18 éves korig tart, de amúgy ortopédiára ha elmész, ott ezt meg tudják állapítani.
2022. febr. 23. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt osztálytársam, aki rengeteget nőtt (legalább 20 cm-t) 17-19 éves kora között, ő is alacsony volt, a családja meg aránylag magas. De garancia sajnos nincs semmire persze.
2022. febr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!