Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Benőtt köröm lenne vagy mitől...

Benőtt köröm lenne vagy mitől van begyulladva a kisujjam?

Figyelt kérdés

Ma reggelre éreztem, hogy a kisujjam a lábamon begyulladt. Délelőtt már eléggé fájt délutánra viszont lüktetett és nagyon nagyon érzékeny volt.

Most pedig 2 piros csík jön onnan de elmentem az ügyeletre és azt mondták be van nőve a körmöm és az a 2 csík azért van mert megnyomta valami a lábamat.

De egyébként semmi nem nyomta meg... így haza küldtek. Ugye ez nem az a piros csík ami a vérmérgezés miatt van?



2022. febr. 24. 22:00
 1/3 A kérdező kommentje:
2022. febr. 24. 22:02
 2/3 anonim ***** válasza:

1.Nagyon kicsi az esélye, hogy vérmérgezés kezdő tünete legyen, pláne egy benőtt köröm miatt, ami nem is vérzik. Nekem már volt gennyes, vérzett is, és mégse lett semmi bajom.

2. Az orvosok felismerték volna.

3. Egyenesen ment volna a csík fölfelé, az erek mentén, nem így kicsit keresztbe ahogy a képen.

2022. febr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért remélem kaptál kezelést a gyulladásra ügyeleten. Ha nem, akkor a háziorvoshoz menj el, hogy írjon ki rá kezelést, nehogy a hétvége alatt rosszabbodjon. Ha nem érnéd el a háziorvost és nem vagy jódra érzékeny, akkor a patikában recept nélkül kapható Betadine kenőcs tudja csökkenteni a gyulladást a kislábujjon.
2022. febr. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!