Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki érzékeny a frontokra az...

Ki érzékeny a frontokra az időjárás változásaira?

Figyelt kérdés

Ha nagyobb időváltozás szokott bekövetkezni sokszor fáj a fejem, "levertségben vagyok" érzem, hogy a vérnyomásomat nagyon befolyásolja.

Van hogy olyan is időnként mintha másnapos lennék és ki lennék ütve annyira hat rám.


Sokszor van, ha tényleg ilyen sz@rul vagyok akkor megnézem az orvosmeteorológiát és az esetek 99%-n írja is, hogy ilyen - olyan front hatás van aki érzékeny rá fáj a feje stb..


Szavazási opciók technikailag korlátozottak ezért aki nem érzékeny a frontokra/időjárás változásokra kérem írja meg a nemét és az életévét.



2022. febr. 25. 19:59
A kérdező szavazást indított:
Nő életév: (0 - 25) Én is érzékeny vagyok a frontokra és panaszokat szokott okozni.
Nő életév: (26 - 39) Én is érzékeny vagyok a frontokra és panaszokat szokott okozni.
Nő életév: (40 + ) Én is érzékeny vagyok a frontokra és panaszokat szokott okozni.
Nő vagyok nálam nem okoz panaszokat.
Férfi életév: (0 - 25) Én is érzékeny vagyok a frontokra és panaszokat szokott okozni.
Férfi életév: (26 - 39) Én is érzékeny vagyok a frontokra és panaszokat szokott okozni.
Férfi életév: (40 + ) Én is érzékeny vagyok a frontokra és panaszokat szokott okozni.
Férfi vagyok nálam nem okoz panaszokat.
19 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
F/50, soha semmit nem éreztem belőlük.
2022. febr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, 39 éves. Az utóbbi pár évben kezdtem el érezni, mikor front van, fáj a fejem. Régebben nem éreztem meg.
2022. febr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
19 éves lány vagyok, és érzékeny vagyok rájuk, főleg fejfájást okoznak nálam, de például egyik nap amellett, hogy fájt a fejem, iszonyú fáradt is voltam, használhatatlannak éreztem magam, hallottam másoktól is, hogy ugyanez van velük is és akkor is valami front volt. Mostanában szinte minden nap olvasom, hogy valamilyen front van. Nekem is gyakran fáj a fejem és pl. ma is elég fáradtnak érzem magam.
2022. febr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!