Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Favipavir gyógyszer betegtàjèk...

Favipavir gyógyszer betegtàjèkoztatójàt miért nem lehet megtalàlni az interneten, mint màs gyógyszerekét?

Figyelt kérdés

Felírtàk, de nem mertem kivàltani, mert azt hallottam róla, hogy nagyon erős gyógyszer, ès tartok a mellèkhatàsaitól, ès fülzúgàsom is van, amire hatással lehetnek az ilyen erős gyógyszerek. Emiatt szerettem volna elolvasni a betegtàjèkoztatójât.

Előre is köszönöm!


2022. febr. 26. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Mert béna és buta vagy.

Le se tudod írni a nevét, így esélytelen megtalálnod, pedig fent van. És simán felülbírálod ennyi ésszel az orvost...

2022. febr. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jól van, akkor FaviPIravir, de akkor sincsen fent rendes tájékoztatója, mint a többi gyógyszernek...
2022. febr. 26. 08:40
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
De, fent van.
2022. febr. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
2022. febr. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Egyebkent a dobozaban is benne van.
2022. febr. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
5, ahhoz ki kellene váltania, de hát ugye ő okosabb annál... csak azt nem értem, minek ment orvoshoz.
2022. febr. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
4-es:köszi, ezt megtalàltam, de valami miatt nem nyitja meg a file-t. De akkor majd megpróbàlom számítógépről, hátha..
2022. febr. 26. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!