Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon ritkán járok wcre....

Nagyon ritkán járok wcre. Heti 1x szoktam de most már 2 hete nem voltam mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem egészséges. A barátomnál élek és napközben ha rám jön nem megyek el mert sokáig bent vagyok ha valaki utánam jön a szagok meg ha túl hangos azt ők is hallják mert elég közel a nappali. Este szoktam amikor mindenki alszik de most meg már nem kell hiába erőltetem.

Nem fáj a hasam csak tudom nem egészséges ez mit csináljak?

22L



2022. febr. 26. 09:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Emberi hülyeség határtalan
2022. febr. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
6%
Már halott lennél, ha nem tudnál pisilni. A kevés vizelet vese bajra utal. Nekem székrekedésem van már évek óta, na nálam a szarás van hogy nincs 5-6 napig egyáltalán. Na az kellemetlen.
2022. febr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem a pisilésre gondoltam.
2022. febr. 26. 09:41
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Hívd fel az ügyeletet!
2022. febr. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Már régen fel kellett volna hívnod a háziorvost...
2022. febr. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Egyél normálisan és igyál elég vizet, hogy 2 naponta kelljen menned rendesen.
2022. febr. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
73%

A székletürítéssel távoznak a szervezetedből a méreganyagok. Minél tovább tartogatod magadban, annál tovább tárolod a mérget, míg végül felgyülemlik benned és a szoruláson túl egyéb EÜ problémáid is lehetnek. Ha napokig nem voltál nagyvécézni, akkor az már probléma.

Első körben felejtsd el, hogy a mesebeli hercegnőt játszod, aki alapvető emberi tevékenységeket nem végez.

Második körben ha büdöset kullantasz, akkor használd a légfrissítőt. Ha nincs, vegyél egyet, párszáz forint.

Harmadik körben ha ezekután sem tudsz napokig vécére menni, akkor egyrészt fejben is tegyél rendbe mindent, másrészt körzeti orvos.

2022. febr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
Vegyél hashajtót vagy menj orvoshoz és ezentúl járj el wcre. Ez nem normális! Tönkre teszed az egészséged.
2022. febr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
29%
Miért is kellett lepontozni? :) Doktor House-ból láttam, hogy ha nem vizelne valaki sokat, az vesebaj lenne. És az a sorozat valóságalapra épült annak idején. Kettő, 2 éve küzdök székrekedéssel, voltam vastagbéltükrözésen már, nem találtak semmit.
2022. febr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%

Át kell gondolni ezt a párkapcsolatot. Már együtt is éltek, mégsem vállaltad még fel, hogy te is földi ember vagy és van székleted?

Írtad is, hogy tudod, hogy mennyire nem egészséges ez, hát tényleg nem az, és minden bizonnyal pszichés. Úgyhogy a körülményeken kellene valahogy változtatni, vagy máshol elmenni mosdóba nap közben vagy valami. Heti 1 nem oké, két hét az meg már tényleg nagyon durva, szerintem is orvoshoz menéssel kezdd. És hashajtókat hiába ajánlunk, ha nem mersz elmenni..

2022. febr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!