Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mièrt van az,ha kívülről úgy...

Mièrt van az,ha kívülről úgy tűnik minha fogytam volna,de a mèrleg nem mutatja?

Figyelt kérdés
42 èves nő vagyok.163/80 a paramèterem.Egy ideje sokat mozgok tudatosan,ès vigyázok az ètkezèsemre.Naponta tornázok,ès a hasam kisebb lett,ès mások szerint sem vagyok vastag.Inkább csak a csípőm szèles.Sokat gyalogolok olyan távolságra is,ahova autóbusszal szoktak elmenni,ès 1 órás sèta.A mèrleg az nem mutat kevesebbet pedig magamon is èrzem,hogy könnyebb vagyok,mint voltam.Lehet erősödtem,ès kevesebb lett a zsírrèteg?

2022. febr. 27. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Azt tudom, hogy az izom nehezebb, mint a háj. Úgyhogy ez lehet az oka.
2022. febr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vannak esetek,mikor a nálam vastagabb embernek kisebb a súlya.
2022. febr. 27. 20:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Izmosodtál. Ha osszehasonlitod a kepeket es vekonyabb vagy de ugyanannyi kilo az egyertelmuen izom. Eppen ezert nem.jo csak a kilot nezni hanem kepeket kell csinalni meg kormereteket merni
2022. febr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fiatalabb koromban intenzíven sportoltam,ès akkor is 70 kg körül voltam.68 kg-al lettem terhes,ami szintèn túlsúlyos,de akkor is azt mondták nem vagyok kövèr.Inkább csinosnak mondtak.
2022. febr. 27. 21:10
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem értem mi a gond most akkor? Ennek az az oka, hogy az ember az idők alatt megy át változásokon és az lehetséges, hogy egy felesleg valahonnan lemegy, ami látható helyen van, de máshol meg kiegyenlítődik és ez a változás szembetűnő mások számára.
2022. febr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt csinálod vagy tudatosan vagy ösztönszerűen, ami helyes.


Hasi, derék és fenék zsírpárnák eltüntetésének legjobb módja az 1 órás intezív séta vagy lassú futás (amikor futás közben beszélgetni is tudsz).


Sok nő izzad a gyakorlatoktól, (felülés, kis súlyzó, edzőgép ...) és SEMMI haszna, mert nincs olyan, hogy hasizom gyakorlat és a hasamról helyileg eltűnik a zsírpárna.


MOZOGNI kell, helyesebbet nem tehetnél. Gratulálok.

2022. aug. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!