Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak korpás fejbőrrel?

Mit csináljak korpás fejbőrrel?

Figyelt kérdés

Elkezdett korpásodni a hajam, néha annyira viszket hogy vakarom és pici vérzéseket látok utána.

Milyen sampont vegyek rá?



2022. febr. 28. 05:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nizoralt próbáld első körben.
2022. febr. 28. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
wu2
2022. febr. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mentolos sampont,pl head &sholders.
2022. febr. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha demodex szőrtüsző atka okozza, akkor azt kell kiirtani vagy legalább is gátolni a szaporodását. Elvben erre kén- vagy szelén-tartalmú samponok alkalmasak, de a fejbőr alkoholos áttörlése is jó lehet.
2022. febr. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem baci vagy gomba vagy fertőzés. Új munkám van ahhol egy forró közegbe dugom be a fejem napi 100x félpercekre. Szerintem a napi egy mosás(head&shoulderst használok(anti dandruff)) + a meló nagyon kiszárítja a fejbőröm. Anno volt hogy zsíros volt a hajam és próbáltam napi 2x mosni és azonnal korpás lett, nagyon kiszáradt akkor is. Ez a meló most huzamos ideig fenn fog állni, ezért szerintem egy olyan sampon kellene ami anti dandruff és tápanyagokban gazdag vagy bármiben ami hidratálja a fejbőrt.
2022. febr. 28. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!