Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitol fajhat a mellkasom?(tobb...

Mitol fajhat a mellkasom?(tobbi lent)

Figyelt kérdés

Szoval csutortokon teli hassal unokahugomat(2 eves) emelgettem. Akkor hirtelen olyan erzesem lett, mintha beszorult volna a levego, nem fajt, de ugy ereztem, hogy ott van. Hiaba nyujtogattam, vettem mely lelegzeteket, nem akart elmulni, sot, a tegnapi nap erosodott az erzes:


-nem tudok mely lelegzetet venni, nevetni, kohogni

-korlatozott a mozgasom

-a fekves kínszenvedés es szinte lehetetlen(kb 1 pontban van, amikor kevesbe faj, hason)

Az egyik bordam nyomasra is faj, es emiatt kihat az egesz jobboldalamra(vall, nyak stb)


Viszont alapvetoen normalisan tudok lelegezni(csak a mely faj), nincs veres kopet, nem kohogok, nincs lazam.


Ezek alapjan bordatoresre tudok gondolni, de nem vagyok orvos. Erdekes, hogy utest, semmit nem kapott a mellkasom. Nektek van -ertelmes- tippetek? Haziorvoshoz holnap delutan fogok menni.



2022. márc. 1. 16:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Menj el holnap a háziorvoshoz, Ő tud kérni egy mellkas röntgent, hogy a törést kizárjátok.

De én inkább egy bordaközi idegbecsípődésre tippelnék.

2022. márc. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!