Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kire hol jött rá eddig a leg...

Kire hol jött rá eddig a leg roszabb helyen a hasmenés???? nekem tavaly strandon 24/L

Figyelt kérdés
Sziasztok

2022. márc. 2. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Utcán, pont hazafelé tartottam. Ez amúgy nem hangzik vészesen, de az utolsó kb. 1 kilométert futva tettem meg. Közben néztem a lehetséges búvóhelyeket, ha esetleg nem bírnám tovább, hova tudnék lekuporodni. Felhívtam a barátnőm, hogy nyissa ki az ajtókat, tegyen el mindent az útból. A lépcsőházban már téptem le magamról a kabátot, fellöktem a szomszédot, rohantam a budi felé :) Utolsó pillanatban ültem rá, még egy perc és összefosom magam.
2022. márc. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

HÉV...(és be is f*stam..)

Leszálltam, bokros rész bugyi le...

2022. márc. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Kórházban voltam, két különböző kórházban és nem tudom, hogy mi volt, hogy volt, de többször is bent mentem ki. :) Nem győztem mosni a nadrágjaimat. Borzalmasan kínos volt, de azt hiszem, egyszer sem buktam le... Nem tudom biztosan.
2022. márc. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Mi mostanában ez a kakafétises perverz? Ez már a sokadik ilyen kérdés, hogy hogyan kakiltok lányok...
2022. márc. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
A tyúkudvaron kb két hete. Elestem budira rohanás közben a gúnárba és lefostam a lábam közé szorult madarat.
2022. márc. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Biciklizés közben nyáron, csak egy farmer rövid nadrág volt rajtam boxer alsó nélkül, egy darabig tartogattam de már nem bírtam fel emeltem a fenekem a biciklin és bele engedtem a farmer rövid nadrágba enyhén laza típusú farmer gyorsan visza ültem rá ki ne esen.
2022. márc. 22. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Csak egyszer érteném meg a gyakorit. 0 százalékot kaptam, miközben a színigazat írtam és a kérdésre választoltam. Bezzeg ha marháskodok vagy nem a kérdésre válaszolok (csak eszembe jut vmi, ami nagyjából témába vág), akkor 100 százalék a válaszom.

3-as voltam

2022. márc. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7

Most mit lepődsz meg? Neked még szerencséd van, nekem a segítő szándékkal írt kommentjeimet ki szokták törölni.

2022. márc. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Erről könyvet írhatnék. Repülőn, plázában, bútoráruházban, munkahelyen. Legrosszabb volt talán repülés előtt otthon, de kb 6 lopediummal el tudtam utazni.
2022. ápr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25%

Nekem a Balatonnál, míg a barátaim strandoltak én a romlott majoneztol fostam hánytam a strand WCjen , illetve egyszer lejárt gyrost ettem egy aluljáróban az 5 órás vonatut előtt , majd a vonatut végén kibéreltem a WCt és hascsikarassal karöltve fostam :)

Úgy ment a hasam mint a víz, a koliba beérve pedig hol hánytam hol vizszeru hasmarsom volt :)

2023. márc. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!