Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A nagyon magas emberek közül,...

A nagyon magas emberek közül, miért van olyan akinek el van mélyülve a hangja és olyan akinek nem? (többi lent!)

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy a nagyon magas emberek nagy részének el van mélyülve a hangja mert a gégeporcuk megnagyobbodik. De miért van az hogy nem mindegyik ilyen nagyon magas embernek van mély hangja? És mekkora magasságtól fordul elő a hangelmélyülés?

2022. márc. 4. 22:37
A kérdező szavazást indított:
185
190
195
200
205
210
215
220+
6 szavazat
 1/4 anonim válasza:

A legtöbb esetben csak a genetikán múlik.

a "magas emberek" általában fiúk és náluk bizonyos időszakonként kicsit mélyülhet a hangjuk mint a pubertás korban is.

a gégeporc is megnőhet aminek következtében mélyülhet a hang de az is a kapott genetikától függ hogy mennyire nagyobbodik meg.


Mint lányoknál a mellméret.

biztos van erre is egy táblázat hogy hány évesen vagy milyen magasságtól vagy bármitől mekkora a lányok melle.

de ezek sem vonatkoznak mindenkire, sőt általában a lányok felére nem, hiszen ezeket nem a világon tesztelik vagy mérik hanem adott környezetekben kis számban :)

2022. márc. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A hang nem a magasságtól függ, hanem a gége méretétől.
2022. márc. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nemaRendőrség ***** válasza:

Én pont azt figyeltem meg, hogy a törpéknek van mély hangja, a magas embereknek meg magas.

De ez átlag emberek esetén 160-200cm között

2022. márc. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kétszázhúsz felett észre sem veszed, és elhagyod a valóságot,

Kétszázhúsz felett átértékeled magadban a világot.

2022. márc. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!