Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ilyenre mit válaszoljak...

Ilyenre mit válaszoljak vissza? Olyan rossz érzés, de tudom h igazuk van de nem tudok mit tenni.

Figyelt kérdés

166 centi vagyok, tudom hogy nagyon kicsi, van amikor a csajok akikkel nem vagyok olyan jóban, és ők 175 körül vannak mindig csúfolnak, hogy tökmag k*ssuljál, meg a törpéknek a véleményére nem kiváncsi senki stb

meg a mellem is kicsi, azzal is midnig csúfolnak, h deszka, meg h jaj egy kisfiú, nézd már a fiúknak nagyobb a mellük, huu de égő

és annyira rosszul esik, de nem tudok mit tenni, de szeretnék mostmár vhogy erősebben is visszaválaszolni, mit tanácsoltok

köszi előre is 19/L


2010. szept. 12. 17:52
 1/6 anonim válasza:
100%

Szia!


Egyrészt az a legnagyobb baj, hogy te elhiszed amit ők mondanak, és adsz a véleményükre, pedig csak bántani akarnak.

Másrészt 19 éves vagy, nem azzal kéne törődnöd, hogy hogy szólj vissza nekik, annyira gyerekes dolog, szerintem. Mint a kisiskolások, ki tudja jobban megbántani a másikat???

Próbálj kibékülni önmagaddal, nekem két ismerősöm is alacsonyabb mint 160 centi, és az egyiknek még a melle is kicsike, de ettől nem érzik azt, hogy kevésbé értékes emberek, mint bárki más.

Ha te sem szereted önmagad, miért várod el, hogy mások ne tegyenek rád bántó megjegyzéseket?

2010. szept. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
166 cm-rel kicsi vagy? Akkor én mit szóljak a 160 cm-rel. Egyáltalán nem vagy kicsi. A melle meg nem mindenkinek egyforma. Szülés után még változhat, de ha nem az se nagy baj. Vannak fiúk akik a kis mellet szeretik. Azonkivül ha valaki tényleg beléd szeret, akkor ez nem fogja érdekelni. Ne törödj a sok bunkóval akik csúfolnak. Hordj push-ap melltartót, és ne vegyél fel feszes, testhez simuló felsőt.
2010. szept. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 150 cm vagyok, igaz, hogy már jóval idösebb, de soha nem tartottam magam emiatt másodrendünek. Az életemben mindent elértem, amit akartam és boldognak érzem magam. (Ja és nekem is kis mellem van - viszont még most 50 fölött sem lóg)


Te is fogadd el magad úgy, ahogy vagy, és akkor abba fogják hagyni a piszkálásodat.

2010. szept. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat én 160 cm vagyok, nincsenek nagy melleim, inkább a pici kategóriába sorolnám.


Engem ugyan soha nem csúfoltak a magasságom miatt, de én nem szoktam adni senkinek a véleményére, én jól érzem magam így, ha meg valakinek nem tetszik akkor ne nézzen rám :)


Szerintem Te is akkor jársz a legjobban ha az egyik füleden be a másikon ki, lehet, hogy látják rajtad, hogy ez Téged bánt és direkt cikiznek...


Amúgy elég nevetséges, hogy 20-as éveikben járó lányok, ennyire gyerekesen viselkednek. Ehhez nem is tudok mit fűzni. Inkább azzal foglalkoznának, hogy egy kicsit komolyabban lássák a világot, az embereket, és ne olyan dolgokon lovagoljanak amin az ember úgyse tud változtatni....


20/L

2010. szept. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Te jó ég. Én 157 cm vagyok 23 évesen. Soha életemben senki nem mondott nekem mégcsak hasonló dolgokat sem, mint amiket írtál. Soha nem éreztem hátrányt a magasságom miatt. És senkinek eszébe sem jutott volna ezzel szekálni. Nekem sincsenek nagy melleim, de ez sem zavar. Bárki bármit mond, a lényeg az önértékelésed. Miért adsz olyan emberek véleményére, akik az ellenségeid, tehát eleve bántó szándékkal mondanak neked/rád dolgokat. Mutass több önbizalmat, lássák azt, hogy nem érdekel amit mondanak. Hiszen ha nincs hatással rád a sérelem, akkor előbb-utóbb rájönnek, feleslegesen törik magukat az efféle sértegetésekkel.

Egyébként meg nem értem miért érzed magad alacsonynak? Ők meg szerintem langaléták..., egy alacsonyabb nő könnyebben talál magának pasit is. Egy barátom sem volt alacsonyabb nálam, és bármikor bármekkora sarkú cipőt felvehetek, nem mutatunk furán egymás mellett :)

Ahogy elolvastam a kérdésed, mélyen ledöbbentem a végén, konkrétan azon, hogy 19 év körüli emberekről van szó... Kb. óvodás szinten vannak agyilag...

Én legközelebb visszakérdeznék a helyedben: "Te jó ég, hány éves vagy, hogy ilyesmivel akarsz sértegetni: 10?" - vagy valami ilyesmit...

2010. szept. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

igen, lehte h igazatok van nem kéne ezzel foglalkozni, és elkell fogadnom magam, mert így visszaolvasva tényleg elég hülyén hangzik

már felnőtt emberek vagyunk, csak tegnap vhogy úgy bennem volt h visszaszólok, de igazatok van nem érdemes, az ilyen ember egy óvodás barom

mégegyszer köszönöm a válaszokat, és bocsi h raboltam ilyen dedósággal az időtöket:)

2010. szept. 13. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!