Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az a problémám, hogy nemrég...

Az a problémám, hogy nemrég kiderült agorafóbiás vagyok. Ez meggától abban hogy kimenjek az emberek közé, vagycsak egyszerűen a ház elé. Nagyon rossz érzés bezárva élnem. Mit tegyek? Orvoson kívűl Én magam miként léphetnék túl ezen?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 06:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Az orvosok tudnak felírni gyógyszert, és a pszhihológusok is segítenek ebben. Te úgy segíthetsz magadon, hogy a problémáidra(ha vannak) megoldást találsz. Fokozatosan szoktasd ahhoz magad, hogy társaságban vagy. Először csak egy közeli bolt, rokonok, csak amennyit elbírsz. Ha már megszoktad és nyugodtabb vagy, több helyre is mehetsz. De ez természetesen nem 2 nap alatt fog helyrejönni.
2011. szept. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Orvos nélkül!

Nekem gyanús, hogy te ilyen sarlatán vagy, és azt várod, hogy valaki ( vagy éppen magad) felhívd a figyelmet a levelező szolgáltatásodra, a neoroptinodra. Tudod, ha engem palizott volna be valaki, megkeresném, és szétrúgnám az ülepét. At agorafobia már sulyos orvosi eset.

2011. szept. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sarlatán sem az amiket írál! Azt kérdeztem, mit tehetnék Én magam azért, hogy előrébb hozzam a kigyógyulásomat. Az orvos mondta, hogy főleg rajtam múlik, mikor szánom el magamat, hogy legyőzzem ezt.
2011. szept. 19. 06:43
 4/5 anonim ***** válasza:

"Az orvos mondta, hogy főleg rajtam múlik,"

Kedves kérdező!

Nekem gyanús ez az "orvos mondta" megfogalmazás! Mert pszichiáter ilyent nem mond. A múltkorában is volt egy ilyen esetem, és unszolásra a hölgy megírta, hogy altatóorvossal konzultált, a metróra várva.

2011. szept. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hányévesvagy?
2012. jún. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!