Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van szorulásom a párom...

Miért van szorulásom a párom mellett?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve együtt vagyunk, látott számtalanszor menstruálni, pisilni, mikor lent voltam, mikor fent voltam, de a kakilás egyszerűen nem megy. Oly annyira nem, hogy amikor vele vagyok még csak nem is kell, nincs ingerenciám. Hiába töltünk együtt 3 napot vagy 4 napot a végére csak szél jön egész sok, de székelnem egyszerűen nem kell és erőltetéssel se. Mit tegyek szerintetek? Mi lehet az oka? Már előre befeszülök ettől mert félek, hogy beteg leszek ettől. Tudom, hogy nem jó visszatartani és nem is szeretném! Bármi praktika ami bevált nektek kérlek osszátok meg. Köszi! :)

2022. márc. 11. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Mit reggelizel???


csinálj egy jó adag zabkását, igyál rá egy méretes bögre tejeskávét - garantáltan rohannod kell. :D

2022. márc. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rendszeresen kávézom, semmi…:(
2022. márc. 11. 18:03
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
beáztatott aszalt szilva éhgyomorra?
2022. márc. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Ti együtt jártok WC-re?
2022. márc. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Neked nem volt még párod…?
2022. márc. 11. 23:18
 6/10 anonim ***** válasza:
19%

5.

De, pont azért kérdezem...

2022. márc. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 laszlo racz ***** válasza:
0%
egy kis pohar savanyu kaposztale biztos hasznal de ne sokat mert ösze fosod magad.
2022. márc. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Semmit, nőj fel, mert ez kizárólag a fejedben létező probléma, és idegi alapon obstipálsz.
2022. márc. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%
De most tényleg, hát csak nincs ott veled a wc-ben (fürdőszobában), amikor kakilsz?
2022. márc. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%

Ez bizony fejben lévő probléma, ami az agyban dől el.

Szégyelled magad és ez okozza a problémát.

Lehet, hogy ez nem is tudatos nálad, mégis így van.

A pisilés nem jár szaggal, a menstruálás meg természetes a nőknél, ezért ez nem probléma.

A nagy vécézés kellemetlen szagokkal jár, és emiatt feszélyezett a gondolatod.

Nem vagy ezzel egyébként egyedül. Hallottam már ilyenről, nőknél ez elég gyakori probléma.

Ha több mint 1 éve eggyütt vagytok, akkor hidd el, hogy ez már nem jelenthet problémát.

Egy kezdődő kapcsolat első napjaiban talán igen, 1 év után már nem.

Próbáld meg a gondolataidat szabaddá tenni ebben a témában.

2022. márc. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!