Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan hogy valaki csak...

Van olyan hogy valaki csak úgy megsüketűl az egyik fülére?

Figyelt kérdés
Úgy hogy semmi hangos zajos környezetbe nem volt az illető? Nekem eddig kiváló volt a hallásom, meg hallottam olyanokat is amit más nem, viszont mostanság, pár napja feltűnt jobb fülemre hogy nehezebben hallok, olyan mintha be lenne dugulva. Benyúltam fülpiszkálóval, kijött egy kis fülzsír, elég mélyre benyúltam, de nem lett jobb, továbbra is úgy hallok mintha romlott volna a hallásom. Ezzel mit tudok kezdeni? Ha így hagyom lehet komolyabb baj belőle hogy mondjuk egyre roszabb lesz és megsüketülök jobb fülemre?
2022. márc. 12. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mosasd ki orvossal. A fülpiszkálóval csak beletömöd a zsírt.
2022. márc. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinu bedugult a fuled.
2022. márc. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Férjem nagyanyjának volt egyszer ilyen, hogy ő megsüketült, ezt mondta. Elvitték orvoshoz aki megnézte, kimosta a fülét és voálá, újra hallott. :D
2022. márc. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!