Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az egyik cipőmtől lett egy...

Az egyik cipőmtől lett egy óriási vízhólyag a lábamon (?)

Figyelt kérdés
Én pedig az okos fejemmel, nem elég, hogy kinyomtam, de le is téptem utána a bőrt. Most raktam rá sebtapaszt, de félek ettől csak rosszabb lesz. Tudom, előbb kellett volna gondolkodni, mostmár én is nagyon bánom, mert ráállni se tudok(a sarkamon-talpamon van). Lefertőtlenítettem amiután letéptem(már amennyire tudtam, mert a bőrt nagyon csípte), de lehet ebből nagyobb baj?
2022. márc. 13. 02:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetőleg ne zárd be cipőbe a lábad. Ha többet vagy papucsban és olyanhelyzetben, hogy nem dörzsöli ki harisnya, zokni akkor előbb gyógyul. Steril ragtapaszt tegyél rá ne fertőzödjön el a seb. Ha minden jó komolyabb gond nem lesz, idő kérdése a gyógyulás.
2022. márc. 13. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Csak kikell szúrni és úgy hagyni, majd begyógyúl.
2022. márc. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tegyél rá gézt, sebtapaszt, nehogy elfertőződjön, ne menjen bele kosz, Reseptyl sebhintőpor is jó rá.
2022. márc. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
+1 szavazat a #3-ra ill. kezdésnek hidrogén-peroxiddal fertőtleníts, utána hagyd megszáradni, aztán mehet rá a sebhintőpor és a sebtapasz
2022. márc. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A cipős dologgal csak az a baj, hogy holnap van nekem suli és még torna órám is. Elég nagy a seb. Ha egy hajszál hozzáérne akkor is fájna. A sebtapaszt is csak úgy tudom rárakni, ha utána nem nyomódok bele, egyszóval felrakom a lábam egy párnára. Mit tudjak csinálni? Kenjem ne betadinnal vagy mit ajánlotok?
2022. márc. 13. 11:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Még mindig hidrogén-peroxidot, és sebhintőport


Holnap meg Magyarországon nincs suli.

2022. márc. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tudom. Én nem Magyarországon élek.


Egyébként köszönöm a válaszokat mindenkinek 😇

2022. márc. 13. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!