Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A farokcsontom fáj, otthoni...

A farokcsontom fáj, otthoni kezelést, nyújtást tudtok javasolni?

Figyelt kérdés
Fájdalom csillapító hatásos de nem akarom rendeszeressé tenni, sokat ülök otthon munkahelyen meg sokat állok. 22éves magas fiú vagyok.

2022. márc. 18. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Azért fáj a segged mert túl csontos és tulajdonképpen nyomja a bőröd és begyullad. Én tudom, nekem is így volt... Ha sokáig csinálod megvastagszik a bőr és rettentő csúnya lesz. Ha otthon sokat ülsz akkor tegyél magad alá egy nagyobb párnát, olyat amibe bele süpped a feneked, hogy oldalról tartsa. A sok állásra meg max annyit tudsz tenni, hogy veszel zselés talpbetétet, de így is kikeményedik majd a talpad és ronda lesz mint a bűn, de az legalább nem érdekel senkit.

Kezdj el edzeni. A sok egyéb jótékony hatás mellett rakhatsz magadra izmot, hogy ne a csontodon legyen a súlyod. Nagyon jó fenék gyakorlatok vannak, pár hónap alatt látványos eredményt érhetsz el. Persze ez csak úgy fog működni, ha mindenhova máshova is gyúrsz, különben nem gyorsul be az anyagcseréd, de ez most mindegy.

2022. márc. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Más problémád nincs? Csak azért kérdezem, mert nekem volt egy durva prosztatagyulladásom, ami szerencsére sokat javult, de enyhe farokcsont fájdalom megmaradt. Ezzel nem azt mondom, hogy neked is az van, de kisugározhat oda.
2022. márc. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2-es: Nincs más problémám szerencsére. Lehet túl magas vagyok és nincs elég izmom, 195cm 82kg
2022. ápr. 1. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!