Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A farokcsontomon lett egy...

A farokcsontomon lett egy fájdalmas csomó. Mi lehet, elmúlhat otthoni kezeléstől?

Figyelt kérdés
Akkor fáj ha épp úgy ülök, de ha ujjal megnyomom akkor nem fáj. Nem lüktet, nem is látszik csak érezni lehet, úgyhogy szerintem nincs begyulladva tályogra gyanakodtam mert volt már végbéltályogom de az más volt,és nem is sérültem ott meg ezért tanácstalan vagyok. 2 napja van ez, 1 napja jegelem, attól jobb lehet? És az lehetséges hogy egyszer elmúlik magától?

2021. máj. 18. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Fogalmunk sincs, hogy mit nevezel farokcsontnak, és annak is melyik részéről beszélünk, sem a nemedet, sem a korodat nem ismerjük, így elég nehéz lesz.
2021. máj. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A gerincoszlopom legalján van, ahol a fenekem kezdődik. 17 F.
2021. máj. 18. 19:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem tudom miről beszél a kérdező, szerintem ez coccyx tályog. Lehet elmúlik, de pár napig fájni fog. Aztán később lehet újra megjelenik... Sebészhez kell fordulni, aki a rendelőben ad érzéstelenítőt és kiüríti.
2021. máj. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy ez nem olyan mint egy tályog, nem lüktet, nem úgy fáj nyomásra hanem inkább mint egy kiálló csont.
2021. máj. 19. 21:09
 5/5 anonim válasza:
Sebèsz,felvàgja,kitisztija,magától begyógyul,nekem is volt.
2021. jún. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!