Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik, hogy nem kaptam el a...

Létezik, hogy nem kaptam el a covidot vagy csak nem vettem észre?

Figyelt kérdés

2 éve ahogy elkezdődött ez az egész egyszer sem voltam beteg. Egy eset volt amikor olyan helyen voltam, hogy sokat kiabáltam és utána elment a hangom és kapart a torkom, de se lázam, se semmilyen más tünet nem volt, csak érdes volt a torkom és berekedtem, egy kicsit el is ment a hangom.

Ezen kívül egyszer sem voltam beteg, 2x vagyok oltva kínaival, és kasszában dolgozok. A 2 év alatt 3x 4x voltam tesztelve ha olyan helyre kellett mennem ami megkívánta, mindegyik teszt negatív lett.

Szerintetek voltam, csak nem vettem észre, vagy létezik hogy nem is voltam egyáltalán?


29/N



2022. márc. 18. 07:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is tünetmentesen estem át rajta, fogalmam sincs hogy mikor. Csak az antigén tesz mutatta ki, hogy már voltam.
2022. márc. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kizàrt.Én oltatlanul sem voltam soha beteg.Lehet keresztimmunitàs is.
2022. márc. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem kaptad el, vagy nem vetted észre, hogy elkaptad (tünetmentes). Ez a két lehetőség van. Soha nem fog kiderülni, hogy melyik. De nem is számít.
2022. márc. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem kaptad el. Minek oltatlanul csak egy hónapja ért el, pedig a párom rengeteg ember között dolgozik, anyukám szintén.

Ha a gyerekeknek az ovi és az iskola nem venne olyan szigorúan mindent ki sem derült volna, hogy covidosak vagyunk, csak mivel fél napig szarul voltam kis lázzal ezért szóltam az orvosnak aki teszteltetett

2022. márc. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kb minden 2.ember nem kapta el. Szóval mi ebben az olyan rendkívüli?
2022. márc. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Senior Séf ***** válasza:
100%
Jóindulatú vagy, 5-ös. Valójában az ország negyedrészétől alig valamivel többen kapták el.
2022. márc. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6.

Azok csak az igazolt esetek. Ne légy naiv.

2022. márc. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 valaki : ***** válasza:
Én se voltam még soha. Vagy nem tudok róla, sosem nézettem meg az ellenanyagokat. Pedig voltam nagyon közel koronáshoz sokszor (ápoltam is a hisztiző, minden tünetet eltúlzó anyósomat)
2022. márc. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!