Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Harmadik napja, hogy a jobb...

Harmadik napja, hogy a jobb szemem alatt rittmikusan mozog egy ideg, hogy lehetne megllítani a mozgást?

Figyelt kérdés
2022. márc. 19. 22:17
 1/2 anonim válasza:
A tikkelés általában idegi eredetű, nekem is szokott szintén a szemem alatt és a hátamban is ugrálni az izom. Általában vizsgaidőszakban jön elő, vagy múltkor mikor a lakásunkat árultuk a végén már annyira elegem volt, hogy mikor hívott az ingatlanos, rögtön tikkelni kezdett a szemem 😂. Nekem szokott segíteni, ha többet alszok és kevesebbet stresszelek. Ha valami nyomaszt mostanában téged attól is lehet, tudom nehéz, de próbálj kevesebbet idegeskedni, főleg ha valami olyan oka van amin nem tudsz változtatni.
2022. márc. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen a stressz a ludas, relaxáló meditációkat is végzek folyamatosan és többet is aludtam, de ez meg nem unja most már négy napja folyamatosan ugrál, nagyon idegesítő és mások is látják.
2022. márc. 20. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!