Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől ugrál a bal kezemben...

Mitől ugrál a bal kezemben valami?

Figyelt kérdés
Vagy ízület vagy nem tudom mi, de így ugrál. Könyököm és a csuklóm közt, inkább könyököm irányába felfele.
2022. márc. 20. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Idegrángás, igyál magnéziumot.
2022. márc. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Idegszál csinál ilyet. Valahol be van csípődve, még ha nem is feltétlenül érzed. Nálam ez sajnos sűrűn fordul elő, sok ülőmunka (sport sem kompenzálja teljesen), a hátamról ered.

Magától is el fog múlni de egy kis magnézium nem árthat, ahogy az első is írja, esetleg egy masszőrhöz ha elmész, átmasszíroztatod magad, az sem problémás.


Ha nagyon nem múlik, akkor menj orvoshoz, lehet már eredetű a gond.

2022. márc. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jövő héten jönnek a vitaminjaim, ha elkezdem szedni mennyi várjak (hogyha nem múlik el)?
2022. márc. 20. 20:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem legutóbb a hátamról indult a becsípődés, nem jelentősebben vettem észre de egy pár perces masszírozás után elmúlt a rángás, ami 1 hétig jelen volt.


Ha 1-2 héten belül nem javul semmitől, akkor érdemes orvoshoz fordulni szerintem. De én előtte egy masszőrt kipróbálnék.

2022. márc. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!