Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mire utalhatnak...

Szerintetek mire utalhatnak ezek a tünetek?

Figyelt kérdés

Hónapok óra jelen vannak az alábbi tünetek, fülzúgás ami már sokszor sípolásba megy át,látászavar,ezt leginkább úgy tudnám leírni hogy vibrál a kép,emellett gyakran fejfájás enyhe kézremegés. Aztán sajnos itt még nincs vége, mellette úgy érzem mintha agyilag is visszafejlődnék, a memóriám az totál kuka, mindent is elfelejtek,koncentrációs képességem szintén gyatra és úgy konktrétan butábbnak is érzem magam. Ezek a tünetek tavaly december eleje óta állnak fent és azóta voltam fül orr gégészeten, szemorvosnál,kardiológián,neurológián,MR vizsgálaton és sehol semmi. Akik körbe vesznek szerintük beképzelem és betudható valami mentális problémának... Mondanom sem kell hogy elszomorít hogy ezt mondják, de érzem amit érezek. Valami tipp?

19f



#jólenneteljesértékűéletetélni
2022. márc. 26. 01:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Kivagy merülve töltsfel magad vitaminokkal. Egyél egeszséges tapláló kajákat. Sok folyadék. Alvás pihenés fontos.
2022. márc. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Az tény hogy az utóbbi hónapok nem voltak egyszerűek,de mellette megvolt minden amit leírtál.
2022. márc. 26. 01:16
 3/21 anonim ***** válasza:
Káros dolgokat kerüld el. Koffeint. Cigit stb
2022. márc. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
32%
COVID-os voltál? Lehet, annak a szövődményei.
2022. márc. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

nem kávézok és a hobbidohányos korszakomat már 1 éve abbahagytam.

COVID ról meg nem tudok, van 2 oltásom és hozzátenném hogy a 2. oltást december elején kaptam meg. Szerintetek ha huzamosabb ideig rendszeresen fogyaszottam füvet,elég sokat,mellette 12órákat aludtam nem mozogtam és az édességen kívül nem ettem mást akkor kialakulthatott érrendszeri betegség? Mert még erre tudok gondolni

2022. márc. 26. 01:48
 6/21 anonim ***** válasza:
32%
Covid tenyleg csinal ilyet
2022. márc. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
na de már 4 hónapja ??
2022. márc. 26. 01:55
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Fű is okozhatja. Meg oltás is.
2022. márc. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra tippelnék, hogy vagy a covid, vagy az oltás okozta. Főleg a kézremegés miatt, ez klasszikus jel.
2022. márc. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez verkeringesi, verellatasi zavar. Azert kell nagyon ugyelni, mert a halloideg es a latoideg karosodik a leghamarabb, es gyakran visszafordithatatlanul. Sajnos igen... nem lehet kizarni az oltas ilyen mellekhatasat, es a fuvet sem. Az is lehetseges, h tulsagosan keveset mozogsz, amitol gyakorlatilag alig van verkeringesed, agyi verellatasod. Nalam amikor regen ezek a leirt tunetek jelentkeztek, sulyos vashianyrol volt szo, ami vervetelbol derult ki. Sajnos mire megallapitottak, felig megsuketultem. Nagyon vigyazz magadra, es mozogj sokkal tobbet. Ha ugy javulsz, akkor csak az volt a baj. Ja, es a legfontosabb: a monitor elotti hosszas ucsorges is okoz ilyesmit, ez nagyon tipikus!!! Amikor zug a fuled, vibral a szemed, akkor nem kap vert az agyad, mert a monitor bamulasatol, vagyis attol, h nem mozog a fejed, a nyaki izmok teljesen beallnak. Sajnos ilyen is volt nekem. Remegtem, hanyingerem lett es tobbszor is elajultam, mire rajottem.
2022. márc. 26. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!