Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megfázásból hogyan lehet a...

Megfázásból hogyan lehet a leggyorsabban ki kerülni?

Figyelt kérdés

Voltam egy buliba és 10km-t sétáltam 7C°-ban és 25km/h szélben mind ezt egy vékony dzsekiben és pulóverben.

Eléggé gyenge az immunrendszerem tehát eléggé ki fogok dőlni ettől.

A probléma az hogy rengeteget hiányoztam már az iskolából (korona vírusos is voltam, és egyéb ilyesmik) tehát a betegségek miatt sokat voltam itthon.Nálunk 20% hiányzás után vizsgázni kell, természetesen én nem szeretnék úgyhogy minden erőmel próbálom ezt elkerülni.

Lényegre térve milyen praktikákal tudom elkerülni hogy minnèl hamarabb ki gyógyuljak?

Kioktató válaszokat nem szeretnék:/

Előre is köszönök minden segítséget<3



2022. márc. 27. 05:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Meleg ágyban feküdj, aludj lehetőleg, igyál nagy mennyiségű forró teát 2-3 liter/nap. Ha érzed, hogy elkezd lerakódni a slejm akkor egyből igyad az Elixirium thymit. Hőemelkedés/láz esetén Algopyrin. Ha torkod kezd fájni akkor Phlogosollal gargalizálás, utána ne egyél/igyál 1-2 órát.
2022. márc. 27. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen<3
2022. márc. 27. 14:51
 3/3 anonim válasza:
Tenyleg fekudj sokat, takarozz be...! Igyal teat is! Es ha felmegy a lazad vegyel be lazcsillapitot! 1-2 nap alatt jobb lesz.
2022. ápr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!