Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha egy idő után...

Mit csináljak ha egy idő után be büdösödik a lábam?

Figyelt kérdés
Mikor az iskolában vagyok és el telik pár óra hossza a lábam el kezd büdösödni, mert szinte egész nap a cipőben van, de másoknak meg nem, vagy nem tudom ;-) mit csináljak ellene?

2022. márc. 29. 16:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
61%
Ne hordd mindig ugyanazt a cipőt, ha nem muszáj, váltogasd másikkal. Amit most hordasz, mosd ki, ha lehet, ha nem, fertőtlenítsd, van erre spray. Természetesen jó minőségű legyen alapból a lábbeli, ne műbőr pl. Pamut vagy esetleg bambusz zoknit hordj, ne műszálasat, pláne ne nylonharisnyát. A lábadra is használhatsz hintőport, lábdezodort, de nekem a sima is sokat segít. És persze alaposan tisztítsd meg mindennap.
2022. jún. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ismerős az érzés, velem is van ilyen, nyáron nagyon, izzad a lábam hétköznapokon dolgozom a nagy melegben, nincs annyi zoknim szenyesbe kerülne egy nap 2szer is kellene cserélni, így arra jutottam egész nap dolgozom, erre van régi jó kasszikus fehér puma cipőm nem egy mai darab, munkába jó, ezt a cipőt így nyáron használom ezt így inkább úgy veszem fel mezítláb van a lábam benne, így be fogtam mezítlábas cipőnek, ne a sok zoknival keljen gondom lenni, egésznap a munkában, izzad a lábam így zokni helyett akkor inkább ez a cipő szivja magában a közvetlen csupasz mezítlábam izzadását, haza megyek munka végén, érzem teljesen nedves belül a cipő, le veszem a cipőt, lábam viszont nem bűdös, a cipő az viszont nagyon bűdös,az látszik benne nedves az izzadságtól, ilyenkor ki teszem kb fél órára a levegőre el is múlik a szag max minimálisan bűdös, én így szoktam szagot ki szelőztetem, másnap reggel, ugyan úgy fogom fel veszem mezítláb szabadon van lábam egy rész kényelmesebb, ha mezítláb van a cipőbe a lábam.
dec. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!