Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bárányhimlős hólyagok akkor...

Bárányhimlős hólyagok akkor is hegek maradnak ha nincs kaparva?

Figyelt kérdés
2022. márc. 31. 13:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem, rajunk pl egy sincs.
2022. márc. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem, nekem csak 1 maradt, de azt csúnyán megütöttem, mikor hólyagos volt.
2022. márc. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Van az arcomon pár darab és a homlokomon is, amit nem kapartam mégis csúnya és mély sebnek látom, nem vagyok benne biztos hogy szépen eltűnik, szerintem ott marad a nyoma.
2022. márc. 31. 15:41
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia,ott maradt ?
2023. febr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnos ott... Az orromtól picit jobbra pont a szem alatt. Egy gödör, de erre bármit lehet használni, hatástalan. Contratubex krémet használtam sokáig, de fölösleges, nem lett kisebb. És ami a legbosszantóbb hogy a patikában a gyógyszerésznő a háziorvosom felesége és annyira képzett hogy amikor még csak a karomon volt 3 pötty, elmentem hozzá megmutatni, de már sejtettem hogy felnőttkori bárányhimlő, ő azt mondta hogy nem tudja mi ez, menjek orvoshoz. Mondtam hogy hólyagos, viszket és azt találgatta hogy talán napallergia. De ha ő azt mondja aznap hogy valószínű bárányhimlő és óvatosan fürödjek, ne vakarjam, akkor nincs ez a "szépséghiba".
2023. febr. 22. 15:46
 6/13 anonim ***** válasza:
4es vagyok ,köszönöm a valaszodat. Képzeld, 28 évesen most kaptam el múlt hét szombaton jöttek ki rajtam az első kiütesek. Sajnos nem tudtam hogy mi ez ,egyet a nyakamon kinyomtam ,egy az arcomon kifakadt valahogy es a legrosszabb hogy van egy hatalmas kater a homöokomon. Eddig szinte hibatlan böröm volt, mindenki diesert, sokat költöttem rá... most meg tele leszek hegekkel
2023. febr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

[link]



Ezt fürdes után keszitettem

2023. febr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sajnos ez neked is ott fog maradn8, de ne kend ezzel a fehér folyadékkal, mert csak betömíti a sebet és gyulladás marad. Csak sima vízzel mosd. Esetleg még a Lukács kék krémmel próbálkozz hegekre. Neten tudod megrendelni, és mivel neked még friss, lehet összehúzza. Én későn hallottam erről a krémről, majdnem fél évvel himlő után.
2023. febr. 22. 17:57
 9/13 anonim ***** válasza:

Köszönöm szepen, kedves vagy! Durva ,komolyan mondom :-(

Depresszios lettem miatta .

2023. febr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ne legyél depressziós, ez sajnos ilyen felnőttként. Gyerekkorban még az elkapart seb is regenerálódik, de ilyenkor már nem. El kell fogadni, már engem se zavar.
2023. febr. 22. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!