Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudhatnám meg, hogy...

Hogyan tudhatnám meg, hogy büdös vagyok-e?

Figyelt kérdés
Többször hallom a folyosón, hogy mondják egymás között h milyen dögszag van meg ilyenek. De én nem érzek semmit. A barátaimat megkérdeztem, ők azt mondják nem vagyok büdös.(elméletileg őszintén mondták) Viszont nekem furcsa, hogy csak én nem érzem és, hogy gyakran hallom amikor suliban vagyok. Büdös lennék csak ők nem érzik mert hozzászoktak? Hogy tudnám kideríteni?

2022. ápr. 1. 16:50
 1/10 A kérdező kommentje:
Higéniámmal sincs semmi gond, fürdök rendesen. Illetve dezodort is használok meg parfümöt is(dezodorból nagyon gyenge illatút, szinte azt nem is lehet érezni szóval nem keveredik a két illat, nem az lesz a gond már ha büdös vagyok)
2022. ápr. 1. 16:53
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig mást nem tudsz tenni, mint megkérdezni másokat.

Nem voltál covidos? Az elég hosszú ideig elég fura dolgokat képes művelni a szaglással, lehet, hogy ezért nem érzed a büdöset. Vagy csak szimplán nem érzékeny az orrod.

2022. ápr. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem, nem voltam még covidos. Már nagyon régóta nem a legjobb a szaglásom(enyhe orrtengelyferdülésem van már ha ez számít), talán már nagyon kicsi korom óta nem túl jó, viszont annyira nem rossz, legtöbb szagot VISZONYLAG normálisan érzem viszont ezt az állítólagos dögszagot nem. Azt furcsálom, hogy mindig amikor ott vagyok a folyosón várunk a tanárra stb és elmennek elöttünk emberek párszor szóváteszik h "dögszag van" meg, hogy "milyen jó szaga van valakinek" "valaki besz*rt" "pöce szag van" meg párszor néhány osztálytársam is szokta mondani(nem nekem, ők is egymás között) meg olyankor kinyitják az ablakot stb.

Néha kicsit szorongok is rajta, hogy biztos én lehetek a büdös, rólam van szó, mert én nem érzem ezt a szagot mert az emberek nem érzik rendesen a saját szagukat, mit gondolhatnak rólam ez miatt. A barátaim azt mondták, hogy max annyi érződik rajtam hogy kicsit cigiszagú vagyok (nem annyira mint aki dohányzik, nagyon minimálisan) de csak amikor nem vagyok befújva,(régebben nem használtam parfümöt, onnan tudják, na meg biciklizéshez nem szoktam beparfümözni magam, de a legtöbb helyre be szoktam) viszont azt mondják dögszagú nem vagyok, nincs semmi különösebb szagom az enyhe cigiszagon kívül.(nem dohányzom viszont a szüleim igen)

2022. ápr. 1. 17:27
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor a ruhával/cipővel lehet valami gond.
2022. ápr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Barátaim azt mondták se ruhám se semmim nem büdös.😅 De hát akkor megkérdezek majd másokat is...
2022. ápr. 1. 21:40
 6/10 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem az osztálytársam, ő azt mondta egyátalán nem vagyok büdös csak elvileg alapból büdös van a suliban mert van a közelben egy szennyvíztelep
2022. ápr. 7. 20:01
 7/10 anonim ***** válasza:

6.

Amit csak te nem érzel...

2022. ápr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, "kicsit" furcsa, hogy én nem nagyon érzem.(de pl tegnapelőtt engem is megcsapott valamennyire a szag amikor felértem az emeletre és ki volt nyitva az ablak) Még azért próbálok megkérdezni embereket akiket ismerek de eddig úgy néz ki nem én lehetek a büdös, hanem tényleg a szennyvíztelep.(eddig ketten mondták a szennyvíztelepet)
2022. ápr. 8. 18:03
 9/10 A kérdező kommentje:
Remélem tényleg nem én vagyok😖
2022. ápr. 8. 18:04
 10/10 A kérdező kommentje:
Mint mondtam elég rossz a szaglásom na meg mostanában el van dugulva az orrom szóval az is közrejátszik abban, hogy én nem érzem.
2022. ápr. 8. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!