Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, hogy zuhanyzás után...

Normális, hogy zuhanyzás után már 6-7 óra elteltével büdös a hónaljam, ha nem használok dezodort?

Figyelt kérdés
Nem annyira büdös, hogy messziről érezhető legyen, de ha odanyúlok kézzel, majd megszagolom, akkor érzem, hogy van szaga. Borotválva van.
2022. febr. 12. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Használj dezodort.
2022. febr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Igen, normális szerintem. Én már fürdés után egy órával szoktam is szoktam ezt tapasztalni - nem hiába mondják, hogy régen az embereknél is, meg ma az állatvilágban a szagoknak kifejezetten komoly szerepe van/volt.
2022. febr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1. Használok amúgy.
2022. febr. 12. 18:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, nekem is már sokkal előbb büdi szokott lenni, ha nem használok semmit.
2022. febr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy zuhanyozás után 6-7 órával lesz büdös, ha nem használsz dezodort.

Erre írtam, hogy igen, az normális .

Ha használsz, akkor jó.

Viszont ha nem használsz és úgyis büdös lesz, akkor már nem feltétlenül nevezhető normálisnak.

1 es voltam.

2022. febr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Hormonális dolgoktól is függ, gondolom fiatal vagy. Én elmúltam ötven éves és már egy ideje egyáltalán nem izzadok, semmi szagom nincs még nap végén sem, pedig fizikai munkát végzek.
2022. febr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azon is múlik, mit eszel. De simán lehet, akár egy órával zuhany után is.
2022. nov. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!