Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyno műtét magyarországon?

Gyno műtét magyarországon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Aki foglalkozik testépítéssel valószínűleg már találkozott a kifejezéssel. A mellbimbóim alatt gyülemlett fel zsír, nagyon kellemetlen, nem merem levenni a pólómat sem nyilvánosságban nagyon. Hormonális dolog lehet, sosem szteroidoztam meg hasonló, amitől sok mindenkinél kialakul. Ezt magyarországon hol lehet megműtetni és mennyibe kerül kb? Van rajtam némi felesleg most (egyáltalán nem sok, kockás a hasam meg ered a vállam/karom, nekem a zsírom a hasam alján, combomon, oldalamon és mellkasomon rakódik le..

Sok helyen olvastam, hogy serdülő korban kialakulhat, de el is megy idővel. Nekem nem ment el és nagyon zavar


Csatolok képet mire gondolok (nem az enyém, de hasonló


[link]


[link]


Testzsír arányom kb annyi, mint a második képen a férfié.


Előre is köszi! 21/f



2022. ápr. 2. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is le kell fogyni, ha túlsúlyos vagy, vagy a zsírt megfelelő edzésekkel kell leadni, az is megoldhatja, de háziorvos tud segíteni. Felesleges rögtön sebészhez rohanni, mert ha hormonális probléma, akkor nem oldja ez meg véglegesen.
2022. ápr. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen, az a cél, hogy nyári leadjak 5 kilót! Köszi a választ! :) ma kezdem a tudados diétázást
2022. ápr. 5. 08:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Az jó, aztán majd meglátod, de ettől még orvosi véleményt lehetkérni, attól baj nem lesz.
2022. ápr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha mirigyed van, akkor 500 ezer ft kb a mutet.

Erdemes elobb elmenni ellenorzesre.

Ha csak zsir, akkor elobb fogyj le

2022. júl. 7. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!