Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy este alatt hogyan gyógyíth...

Egy este alatt hogyan gyógyíthatnám meg magam?

Figyelt kérdés

Szombaton fájt a torkom,vasárnap-hétfő-kedd pedig náthás vagyok/voltam,de ma már elkezdtem köhögni is.. Estére olyan szinten rámjött ez a köhögés,hogy a hangom elment,ha van is,azis rekedve...Szörnyű.. Mivel próbálkozhatnék,hogy holnap legalább beszélni tudjak? Muszáj suliba mennem!!!

Stodal szirupból ettem 2 kanállal,de még nem érzem,hogy hatna..:(

Segítsetek! 16/L


2010. szept. 14. 19:24
 1/3 anonim válasza:
Hát szerintem egy este alatt nem lehet meggyógyítani a torkod:) ehhez idő kell míg a szervezeted kidolgozza magából a betegséget. A gyógyszerek csak ezt segítik! Próbálj sok meleg teát inni,soat pihenni és akkor mimnél hamarabb meggyógyulsz.
2010. szept. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Befekszel egy kád forró vízbe,beveszel egy fájdalomcsillapítót,befekszel az ágyba és forró teát szürcsölsz.Vagy ha van valami erős pálinka abból egy két korty is csodákra képes.Nálunk ez így egybe bevált.Gyógyulást kívánok!
2010. szept. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat,egész este a forró teát ittam,a kádban feküdtem,de semmi:(( ugy látszik holnap itthon pihenek:(
2010. szept. 14. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!