Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitöl lehet ez? És miért nem...

Mitöl lehet ez? És miért nem múlik ?

Figyelt kérdés
Egész nap ugy görcsölt a hasam hogy alig birtam mozogni. nem tudom mitol van mert beteg most voltam a honap vegen. vettem be egy csomo gygyszert, pihentem,tettem melegito parnat de mind hiaba mert nem mulik.
2022. ápr. 3. 04:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Pl vakbélgyulladás. Férfi vagy, vagy nő? Az se mindegy. Petefészek gyulladás is lehet,és egyéb ínyencségek.

Hol fáj? Fent,vagy lent?

2022. ápr. 3. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
1# 18 lány . Nem teljesen lent kicsit feljebb es inkabb a jobb oldalon erzem nagyon kegyetlenul faj
2022. ápr. 3. 04:11
 3/20 anonim ***** válasza:
Akkor gyanús,hogy vakbél. Én a te helyedben már a sürgősségin lennék! Ha perforál,meg is halhatsz. Ez nem játék. Menj orvoshoz!
2022. ápr. 3. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
hat nem tudom mi ez de reggel mindenkepp megyek. Csak az a baj hogy nem tudom pontosan behatarolni hogy hol faj mert kegyetlenul faj mindenutt de jobb oldalon nem teljesen lent de tul fent se nyomasra is faj es az is nehezemre esik hogy levegot vegyek mert szur.
2022. ápr. 3. 04:32
 5/20 anonim ***** válasza:
Szerintem most menj. Vagy hívd fel legalább a sürgősségit. Láz,hányinger nincs? Van otthon még valaki veled?
2022. ápr. 3. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz így utazni,hívj mentőt. Van a lakóhelyeden kórház?
2022. ápr. 3. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
5 ho emelkedesem volt a reggel 38.9 , itthon van a noverem is. 6 van korhaz olyan egy es fel kilometerre
2022. ápr. 3. 04:42
 8/20 anonim ***** válasza:
Én azt mondom,hogy hívd fel a sürgősségit. Nehogy baj legyen.
2022. ápr. 3. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ügyeletet hívd föl. Nem baj, hogy nem tudod behatárolni, doki megvizsgál, majd ő behatárolja.
2022. ápr. 3. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
8,9 noverem azt mondta be visz kocsival surgossegire. 9 remelem doki hamar meg kapja mi a baj mert heghalok a fájdalomtol
2022. ápr. 3. 05:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!