Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mióta korona vírusos voltam...

Léda7 kérdése:

Mióta korona vírusos voltam elment az ízlésem és a szállásom de mióta vissza jött más (rossz) ízt, szagot erzek. Mitől lehet mitől múlik el?

Figyelt kérdés
Sok ételt mint pl gyümölcsöket meg se tudok enni vagy a teljes ételeket. Barátnőm a hússal van ugyan így. Ez már fél éve tart. Valaki valami ötlet tapasztalat?

2021. szept. 8. 18:08
 1/5 A kérdező kommentje:
*szaglásom
2021. szept. 8. 18:09
 2/5 anonim ***** válasza:
Idővel jobb lesz. Én novemberi vagyok, három hónap után lett jobb, de időnként még mindig tompa a szaglásom.
2021. szept. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van ra valamilyen trening, terápia
2021. szept. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia! Tavaly november 17.-en kaptam meg a pozitiv eredmenyt a tesztrol, es azota nem jott vissza a szaglasom/izlesem normalisan. Ha most becsuknam a szemem es ha valaki elemrakna barmit,egyaltalan nem tudnam megmondani hogy mi az se szagrol, se izrol. Lassan mar 1 eve tart es nagyon kellemetlen, en nagyon bizok abban hogy valaha visszajon..

Nalam amitol a legjobban okadni tudnek az a hus, a fokhagyma. Pedig ezeket regen imadtam.

2021. szept. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Áprilisban voltam beteg.

Elment szaglás, ízérzékelés.

Aztán jobb lett, most meg mindennek rohadt hagyma szaga van. Pedig szeretem amúgy a hagymát nagyon.

De már babafürdetővel fürdök, mert a tusfürdőknk orrfacsaróan erős szagát érzek. (Érdekes, hogy a parfümöknek nem)

Húsok mind büdösek, talán a gyümölcsökkel, meg a natúrabb dolgokkal vagyok most jóban, amúgy kifordul a számból minden :/


28/N

2021. szept. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!