Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen betegség, vagy elváltoz...

Milyen betegség, vagy elváltozás tünete az aránytalanul kis végtagok?

Figyelt kérdés

180 centi magas férfi vagyok, a lábam 41-es, a kezemen pl. a középső ujjam 7 cm hosszú. Ezeket leszámítva nincs feltűnő elváltozás a testemen és mentálisan sem.

Van olyan betegség, szindróma, aminek ez lehet a jele?


2022. ápr. 3. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek nem aránytalanul kis végtagok.
2022. ápr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Apám is 180 cm magas és szintén 41-es a lába, sőt, a nagyobb fiam apja és a nagyobb fiam is egészen pontosan ilyenek.
2022. ápr. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem a helyzeted. Nekem még egy fokkal rosszabb is, mert közel 10 centivel alacsonyabb vagyok nálad. Középső ujjam nekem csak kicsivel több, mint 7 centi, a tenyerem pedig 9,5 cm. Olyan fura látvány az egész. Akinek normális, férfias méretei vannak, az soha nem fogja megérteni milyen nevetséges ez az ellenkező nem szemében. Nem volt még olyan nő, aki ne szólt volna meg érte. Még párkapcsolatban is.
2022. ápr. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyetértek, ráadásul nem csak a nők miatt, de sok más területen is kellemetlen a helyzet. Pl. Kosárlabdából csak a gyerekméretet tudom jól használni, kesztyű- vagy cipővásárlásnál is sokat kell keresgélni.
2022. ápr. 3. 11:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos az élet más teruletein is kijon ennek a defektnek a hatranya. De ezzel nem tudunk mit csinalni, egyutt kell vele elnunk.
2022. ápr. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyébként ha a lábaid és karjaid nem aránytalanul rövidek, akkor szerintem az, hogy a kézfejed-lábfejed rövid, nem igazán gond. Ennél sokkal komolyabb problémák is vannak.


Múltkor pl. olvastam itt, hogy valaki panaszolta, hogy férfi létre tök vékony a csuklója (én is láttam már ilyet), tényleg fura, de másfelől... hát kit érdekel?


Meg egy csomó férfinek nem széles a válla.


És órákig lehetne sorolni.


Pont azért lesz vonzó valaki arcra, alakra (nemtől függetlenül), mert nagyon arányos. És ez ritka.

2022. ápr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a csuklom is eleg vekony. Viszont a testem tobbi resze izmos.

Ki erti ezt…

2022. ápr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!