Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez az elváltozás?

Mi lehet ez az elváltozás?

Figyelt kérdés

Kb 1,5 hónapja jelent meg először a szám mellett egy kis duzzanat, ami érintésre kicsit fájt. Először azt hittem allergiás reakció. Olyan volt, mint mikor egy pattanás elkezd nőni és érzékeny, kellemetlen, de nem pattanás volt mert nyom nélkül eltűnt másnapra. Azta pár héttel később, újra megjelent ugyanott, ugyanúgy. Másnapra megint elmúlt, majd ez még ismétlődött 1-2 alkalommal. Tegnap az arcom egy másik pontján jelent meg egy ugyanolyan kis duzzanat, ami mára eltűnt, majd ma egy szintén másik ponton megjelnet egy ugyanolyan. Mi a franc ez?

Háziorvosnál voltam, neki ezt említettem, de kb nem is foglalkozott ezzel, mondván, hogy nem lát semmit. Akkor épp nem is volt mit látni, de egy létező dologról van szó és már kezd aggasztni. Menjek el bőrgyógyászhoz? És ha éppen akkor sem látszik? Próbáltam fotót csinálni róla, de képen nem annyira kivehető, mint ahogy a tükörben látom.


2021. dec. 3. 22:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!