Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha le hugyozom a fali konnekto...

Ha le hugyozom a fali konnektort, akkor megrázhat az áram?

Figyelt kérdés

Már sokadszori alkalom hogy este berúgok, és elalszok. Utána éjjel felébredek, és össze pisálok mindent. Általában a fal, vagy az asztal mellé, de ma a konnektor mellett levő kukába. Ahogy elnézem a fal, és az üres konnektor is full nedves. Na most ezekre a történetekre, én nem emlékszem. A sörözésből sem tudok vissza venni.

Ha bedugom a konnektort ilyen gyerek záras kis műanyaggal az segíthet?

Ha többször véletelen levizelem, akkor megvághat a 220?



2022. ápr. 3. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Férfi vagy nő vagy?
2022. ápr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Férfi.
2022. ápr. 3. 10:12
 3/8 A kérdező kommentje:

Az a probléma hogy nincs emlékem se ezekről. Így pedig semmit nem tudok tenni. De így már kicsit parázok is hogy megcsap az áram.

Nem tudom a gyerekzáras megoldás mennyire lehet jó? Lehet jobb ha leszedem az egész konnektort, és full begipszelem a falat?

2022. ápr. 3. 10:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ragaszd le szigszalaggal
2022. ápr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Anyád, vagy apád kellene hogy most már jól megrázzon!
2022. ápr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
A távolságtól függ szerintem,ha távól állsz töle akkor csepp formályában fog találkozni a vízeleted a konnektorral ,ebben az esetben kevés az esélye az áramütésnek.Persze nem fogom kipróbálni.
2022. ápr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Mecsoda húgyszag lehet már abban a szobában, szerintem már a szomszéd utcából is érezni.
2022. ápr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ráz meg.

Amúgy nekem izgi amit írtál 😀 szívesen söröznék veled!

Nekem is vannak hasonló pisis dolgaim sörözés után.

2022. ápr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!