Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy vegyem be a multivitamino...

Hogy vegyem be a multivitaminon hogyha ebéd után kéne bevennem(vagy akármilyen normális kaja után) de suliba járok és reggel nem is eszek?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 6. 16:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Se reggelit, se ebédet? Hát akkor rajtad a multivitamin se segít!
2022. ápr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szokj rá arra, hogy reggel eszel. Többet fog segíteni, mint egy multivitamin. Hidd el,hamar hozzá fogsz szokni és jót fog tenni, főleg ha egészséges reggeliket eszel gyümölccsel, zöldséggel.
2022. ápr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de eszek reggelit, de kb 1 szendvics, és azt is 11kor eszem
2022. ápr. 6. 17:02
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Tök mindegy mikor veszed be.

2. Ha ebéd uután kellene bevenni (miért..?) akkor hogy jön ide a reggeli?

2022. ápr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

ne magyarázzátok már meg, nem is ezt kérdeztem

nincs kedvem nekem suliba edényeket vinni meg minden kutyafa*a, szendvicsem van

2022. ápr. 6. 17:03
 6/13 A kérdező kommentje:

4

Zárójelet látod ?

Jó én feladtam, köszi a csodás válaszokat, hasznosak vagytok.

2022. ápr. 6. 17:04
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
És mi az akadálya, hogy a 11 órás szendvicseddel vedd be? Vagy a 3 órás, 4 órás, 5 órás ebédeddel, amit már otthon fogyasztasz?
2022. ápr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Neked nem multivitamin, hanem valami kedélyjavító/ nyugtató kellene alpári válaszaid alapján. Mi értelmesen válaszolunk, segítünk. Ha neked nem tetszik, akkor is így van. 11órai szendvics már tízórainak számít. Reggelizni reggel kell, ami 8 óra előtt van. De remélem azt is tudod, hogy a vitaminok 95%-a kb egy cukorkával ér fel... Nem fogsz egy vitamintól hirtelen egészséges lenni. Ezért írjuk, hogy reggelizz, vedd be a vitamint és jóccakát.
2022. ápr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hu de etképtelen vagy ember...
2022. ápr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%
Vacsorázni nem szoktál? Én mindig vacsora után szoktam bevenni a vitaminjaimat. Esetleg vidd be a suliba az aznapi vitamint, és vedd be tízórai vagy ebéd után. A lényeg, hogy ne éhgyomorra vedd be.
2022. ápr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!