Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Arcbőrre hidratáló krém és...

Arcbőrre hidratáló krém és ichtyhol-os tisztító cucc mehet egyszerre egymás után? Milyen sorrendben?

Figyelt kérdés

Arc rutinom:

Este arclemosó, hidratáló krém és ichthyol-os lemosó folyadék.


A kérdésem az, hogy a hidratáló krém és az ichthyol-os valami az mehet egymás után, vagy a hidratáló az maradjon csak reggelre? (Mivel ugye egyiket sem kell lemosni.) Illetve ha mehet, akkor először a hidratáló vagy az menjen utoljára?


Köszi!



2022. ápr. 9. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:

De minek mosod le a hidratalot? Az legyen az utolso. Ha nem sminkelsz, akkor dupla lemosas szinten nem kell. Olyan nincs, hogy egy lemosot nem oblitesz le vizzel, muszaj.

Hidratalo mehet reggel-este.

2022. ápr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, kicsit rosszul írtam, az "ichthyol-os lemosó folyadék" az olyan, hogy este kell felkennem és reggel pedig lemosnom, ha felkelek. A kérdésem az lenne, hogy emellé mehet-e még hidratáló is estére?
2022. ápr. 9. 21:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Belinkelned ezt a termeket?
2022. ápr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez egy magisztrális készítmény, amit a gyógyszertárban csináltak külön.


Az orvosi papíron ez szerepel: 3% Ichthyolos rázó - naponta 1x


Most kipróbáltam, felkentem estére, de nagyon undorító a szaga és annyira nem kellemes. :(

2022. ápr. 10. 10:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!