Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az éjszakai fogszabályzó...

Az éjszakai fogszabályzó normális ha viselet közben fáj, de főleg utána, levételnél érintésre is fáj az egész fogsor?

Figyelt kérdés
Ma kezdeném hordani,(állandó pár napja került le.) felpróbáltam pár órára és mióta levettem sajog az egész,zsibbad és nagyon fáj minden fogam.
2010. szept. 24. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze hogy normális.

A helyes állásba kényszeríti a fogaidat, és az bizony egyelőre fáj.

És fájni is fog egy jóideig, amíg nem normalizálódik a helyes állásban a fogsorod.

Sajnos ezt meg kell szokni... Főleg az első pár hét a kritikus, de ne vedd ki, bírd ki, mert csak rosszabb lesz.

2010. szept. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ, csak azért aggódtam mert ennyire egész állandó fogszabályzásos időszakban nemfájt soha a fogam.

csak azért vettem ki mert már hányingerem volt tőle nagyon és inni sem tudok vele. meg ez a nyálfolyás, áhh, kész

de igyekszem rávenni magam nemcsak este

2010. szept. 25. 00:08
 3/4 A kérdező kommentje:
csak aztnemértem hogy akkor minek volt fenn majdnem 1évig évig az állandó az állapot pozicionálás miatt csak (tényleg,mert semmi nemvolt változtatva onnantól),hogyha leveszik és egyből másznak szét a fogaim. akkor ezmost napi x óra hordással mitől tartaná,pozicionálná ott,amit a ragasztott nem. namindegy:S
2010. szept. 25. 00:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Bár régi kérdés, nekem most vették le a fogszabályzómat, másnap rögtön kaptam is meg a retenciós készüléket, és még csak pár órája hordom, de ilyen fájdalmat csak a rögzített felrakásánál éreztem utoljára, és számomra is nagyon elkeserítő ez. :(

Komolyan, ennyire mocorog, hogy 24 óra elteltével már mennének vissza, és végig fájni fog? Azt hittem, az csak ott tart... De nem. :\

Remélem idővel újra hozzászokik ehhez.

2013. máj. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!