Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami ilyen készítmény létezik?

Valami ilyen készítmény létezik?

Figyelt kérdés
Elkezdtem a legerősebb rágókat venni, mert ilyenkor egy kis ideig kapok levegőt az orromon. Elég ferde az orrom, szerintem orrsövényferdülésem lehet. Nagyon ritka, hogy rendesen kapok rajta levegőt. Viszont pl amikor fekszem, nagy ritkán van olyan, hogy mint a két orrom rendesen szellőzik és így kinyílik valahogy. Egyszerűen elképesztően jó érzés és oltári különbség van ilyenkor. Nem tudom hogy ezt hogy tudnám rendszeresen elérni. Amikor erős rágót eszem az egy kis ideig segít hogy jobban kapjak levegőt de halottnak a csók kb. Egyszer egy exem mutatott valami ilyen illatos cuccot. Kis sötétbarna üvegben volt. Kinyitotta, cseppentett a kezére, az egész szobát elleptr ez az illat és közelről megszagoltam, az is úgy kinyitotta az orraimat, hogy hihetetlen volt. Ez mi lehetett? Sajnos akkor nem foglalkoztam még ezzel úgyhogy nem kérdeztem vagy jegyeztem meg ez micsoda. No de nincs valami olyan készítmény ami ilyen brutálisan mentolos, és csak beleszagolok egyet, hogy kinyissa a légutaimat? Utálok a számon levegőt venni, egy 2 hónapja rávettem magam, hogy éjszaka se nyissam ki, és kifejezetten úgy alszom el, mert reggelre ilyenkor borzalmasan kiszárad a szám. Ez megoldódott, viszont szerintem így álmomban nem kapok elég oxigént és lehet ezért vagyok kb ezóta jóval fáradtabb úgy általánosan.
2022. ápr. 12. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne készítményt keress, hanem menj orvoshoz. az erős illatú cuccok nem jelentenek megoldást.
2022. ápr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hat szerintem az rush volt, de azt nagyon nem erre talaltak ki...🙈


Tessek szepen meglatogatni a ful-orr-gegeszetet.

2022. ápr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez a rush ez micsoda? Mire találták ki? Ahogy nézem valami kondis cucc. Érdemes kipróbálni? Amúgy nem az volt mert a csaj nem ilyen kondis valaki. Mintha valami brutális erős talán illóolaj lett volna vagy nem tudom. Nagyon finom illata volt, és baromira jól kaptam levegőt egy fél percig utána.


Amúgy tervben van az orvos. Csak kíváncsi voltam hátha van valami ilyesmi amit addig tudok szagolgatni.

2022. ápr. 12. 14:08
 4/7 A kérdező kommentje:
Itt gyakorin találtam erről posztokat, ez a rush valami homokosoknak való dolog azt írták és drog. Köszi nem kérek ilyet. Bár ha tévedek szóljatok.
2022. ápr. 12. 14:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem drog, vagyfokozo, barki hasznalhatja, nem csak “homokosok” vagy kondisok. Semmi extra nincs benne, nyugika. De persze nem biztos, hogy az volt, csak egy tipp.

De arra amire neked kene, ne hasznald...:D

2022. ápr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát én azt olvastam róla hogy ez drog. Nem is tervezem használni.
2022. ápr. 12. 14:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Wick lehetett esetleg?
2022. ápr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!