Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok lábgomba ellen?

Mit ajánlotok lábgomba ellen?

Figyelt kérdés
Büdös sajtszagú, hámlik a bőr és nagyon viszket az ujjaim között. A tegnapi napom csúcspontja az volt, amikor hazaértem és végre megvakarhattam...felért egy kisebb orgazmussal😅

2022. ápr. 13. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már nem segít a recept nélkül kapható kenőcs pl Canasten, akkor keress fel egy bőrgyógyászt, és ír fel rá valami hatékonyabbat.
2022. ápr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gombairtó krém.

De amúgy a szavó vagy a hypos víz is viszi, gomba-gomba.

2022. ápr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vény nélkül Terbisil vagy Canesten krémet. Ha nem gyógyul bőrgyógyászati szakvizsgálat és szájon át szedhető gombaellenes gyógyszer lehet majd indokolt.
2022. ápr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem azt javasolták, vágjam le az ujjaim, de a derekamtól :D

Annál hatékonyabb sosem lesz semmi :D

Érdemes egyébként elmenni ilyenkor már bőrgyógyra, vesznek mintát a körömből, vagy a hámló bőrsejtből és kivizsgálják, milyen típusú lábgombád van. Az alapján írnak ki receptet. Legalább is nálam így volt a budapesti bőrgyógyászaton.

De mint látom már elég régi a kérdés, gondom sikerült valahogyan kezelned/ kezeltetned.

2022. dec. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!