Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rendszertelen nemi élet miatt...

Rendszertelen nemi élet miatt lehetek pattanásos?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam az, még pubertás korban sem, de mostanában az arcomon egyre több miteszer és pattanás van. Azt mondták a rendszertelen nemi élet miatt. Tényleg?
2010. szept. 15. 18:52
1 2
 1/19 anonim válasza:

:DDDDDDDDD

nem

2010. szept. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá.
2010. szept. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

jó akkor majd ha ezzel csesztetnek, akkor visszavágok :D

de akkor mitől lehet?

2010. szept. 15. 19:10
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem írtad hány éves vagy. De megsaccolom, tini vagy. Nos ilyenkor a nemi hormonok már dolgozni kezdenek. Zyírosabb lesz a bőr is. Étrend változtatással rendszeres tisztántartással átvészelheted ezt a korszakot. Addig is olvasgass az interneten a dologról. Millió módszer kencefice van rá. Koszos kézzel ne piszkáld, ne nyomkodd. Mert akkor megmaradnak a hegek.
2010. szept. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

már túl vagyok a tini korszakon. Akkor szép volt a bőröm, most kezdek ragyásodni, meg aknés vagy minek mondják.

25 vagyok

2010. szept. 15. 19:12
 6/19 anonim ***** válasza:
Egészségtelen kaják meg üdítők miatt lehet, vagy valami hormonzavar vagy mifene, esetleg rossz fogak (nekem emiatt volt) vagy nemibetegség, gondold végig mi az ami nincs rendben mióta pattanásos lettél.
2010. szept. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
ezek alapján hormonzavarra tippelnék. Köszi a válaszokat.
2010. szept. 15. 19:21
 8/19 A kérdező kommentje:
Más még nem hallotta ezt a felvetést? Csak nem nyomják ezt a hülyeséget? Már azt is mondták, hogy a stresszes életmódtól is lehet.
2010. szept. 15. 19:32
 9/19 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ilyent írok, neked már rég dugnod kellene rendszeresen. Nem volt hülye, aki ezt tanácsolta.
2010. szept. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
basszus azért mert most nincs hapsim, az nem azt jelenti, hogy még sosem volt, és már ne is haragudj, de nem fogok azért kefélni minden éjjel mással, mert egyeseknek ez a normális! Ne is haragudj, de ez elég hülye megjegyzés volt!
2010. szept. 16. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!