Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pacemaker-rel lehet gyógyfürdő...

Pacemaker-rel lehet gyógyfürdőbe menni?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 16. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:

A kardiologusodat kerdezd.


Gyogyfurdo lehet ezerfele, de mondjuk a 36+ fokos termalvizbe meg a szaunaba tuti nem ajanlott beulni.

2022. ápr. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Műtét után 5-6 napig nem szabad, hogy víz érje. Értem a kérdést, valóban elgondolkodtató, hogy mit tud tenni a meleg víz az elektronikával, szerintem ezt csak az orvosa tudja megválaszolni. Az a baj, hogy ez a konkrét modell fejlettségétől függ.
2022. ápr. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem biztos hogy kockáztatnék. A szauna biztos tiltott ez 100%, de a termálvíz ami lehet 36-40 fokos is, az sem tesz jót egy szívbetegnek és az érrendszerének.
2022. ápr. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A sima termálvíz ami nem gyógyvíz az elvileg nem gond, bár a hőmérséklte lehet nem tesz jót hosszabb ideig de egy 20-30 perces fürdőzés elvileg nem gond. A gyógyvíz aminek gyógyhatása van az okozhat kellemetlenségeket akár rosszullétet is. Érdemes lenne szakorvos véleményét kikérni meg az adott fürdő víz összetételének is utánajárni hogy mit tartalmaz, miylen betegségekre jó, milyen betegségekre nem jó stb...
2022. ápr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mióta van bent , hány éves vagy ?
2022. ápr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a kütyünek kéne bírni a meleg vizet, de akár a szaunát is, mert testen belül nem nő sokat a hőmérséklet. Szóval inkább az alapbetegségtől függ.
2022. ápr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!