Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit szedjek vagy vegyek a...

Mit szedjek vagy vegyek a hajamra hogy dúsabb legyen?

Figyelt kérdés

Sajnos már egy ideje hullik a hajam, aminek az okára nem igazán tudtam rájönni de a lényeg hogy nagyon vékony szálú is szóval így ranezesre már úgy érzem mintha alig lenne hajam.. szeretnek rajta változtatni de nem igazán tudom, hogy hogyan és mivel kellene.

Milyen sampont használjak ami hatásos is? Olvastam a hairbunny véleményezéseket is de elég megosztó. Van aki szerint túl drága az árához kepest és van aki azt mondja hogy megéri… tehát már ebben sem lehetek teljesen biztos hogy használhat e. Legfőképp dúsitani szeretnem és ezáltal valószínű a hajhullás is befejeződne de már sajnos nagyon zavar hogy ilyen kevés hajam van


2022. ápr. 17. 13:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!