Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori a 60 alatti...

Mennyire gyakori a 60 alatti pulzus reggel, még az ágyban fekve? Nektek mennyi, nektek is előfordul ez?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 17. 13:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Simán jó, ne stresszelj!
2022. ápr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
35%
60 éves vagyok, de eddig még sose mértem. Te miért teszed?
2022. ápr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
35%
Miért méred reggel a pulzusodat? Még életemben nem jutott eszembe!
2022. ápr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

3


Akkor a nyugalmi pulzusoddal sem vagy tisztában?

Azért vérvételre elmész évente, bőrgyógyászhoz elmész évente, fogorvoshoz félévente? Vagy amiről nem tudsz, az nem fáj?



Amúgy rosszulléteim vannak és nehezen kelek ki az ágyból reggelente, ezért is fontos infó számomra ez.

2022. ápr. 17. 14:12
 5/31 anonim ***** válasza:
35%
60 alatti baromi kevés,hacsak nem vagy minimum közepesen aktív sportoló.
2022. ápr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Egyébként aki sportol, annak már csak a pulzustartományos meghatározásához is tudnia kell.


5


Nem vagyok az.

2022. ápr. 17. 14:18
 7/31 anonim ***** válasza:

Nekem a nappali nyugalmi pulzusom 45-50 között mozog. Éjszaka (okosóra méri, elég pontos, ha magamnak nézem, mindig ugyanazt mutatja, mint amennyit én számolok) pedig 40-41-re is lemegy, de már volt 40 alatt is.

Bár ezzel sokat nem segítettem, csak azért írtam, hogy azért nem annyira durván kevés az szerintem. Egyébként a vérnyomásom is alacson

2022. ápr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Véletlenül hamarabb küldtem, mint szerettem volna. Szóval a vérnyomásom is alacsony. Nem vagyok sportoló, évente járok szív ultrahangra, mert a fő szívbillentyűim nem zárnak tökéletesen, ottani doki szerint jó ez így. Alacsony vérnyomásra azt mondta kávézzak meg időnként igyak energiaitalt, a pulzusra meg már nem is tudom mit mondott hogyha zavar mit szedjek, de szerinte nem gáz ha ennyire alacsony. Háziorvos is azt mondta, hogy az csak jó, ha alacsony... Igazából elvagyok így, nem vagyok egy kapkodós idegeskedő típus, lehet ennek is van köze hozzá.
2022. ápr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Na, kezdi megint...
2022. ápr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Neked mennyi a pulzusod ébredés után?
2022. ápr. 17. 20:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!