Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen gyakori a Flashback?...

Milyen gyakori a Flashback? Van itt olyan aki élt már át flashbacket? Az utolsó használat után többször is előfordulhat?

Figyelt kérdés

leginkább olyanokat szeretnék kérdezni akik próbáltak már lsd-t.


nem akarom kipróbálni csak kiváncsi vagyok. hallottam erről a mellékhatásról és felcsigázott a dolog.

az is igaz hogy ez a legveszélyesebb mellékhatása az lsdnek?



2012. aug. 29. 22:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Egyszer esett meg velem, egy viszonylag nagy adag bevétele után, 2 hétre rá kb. Este együtt tanultunk a barátnőmmel, mondta fel nekem a törit, és hirtelen egy olyan furcsa érzés csapott meg, hogy ezt én már átéltem egyszer, ez a pillanat nem egy pillanat, ez a hely nem egy hely, hanem a tér-idő kontinuum végtelen szállal kapcsolódik egymáshoz (nehéz leírni, trip közben is hasonlót érezhetsz), összezavarodtam, lenéztem a kezemre, hullámzott, rápillantottam a falra, és olyan volt, mintha "berezonálna". Nem ijedtem meg, tudtam, mi van, szóltam a barátnőmnek, hogy flashback, megálltunk egy kicsit, és egy fél percre rá huss, nyoma sem volt az egésznek, teljesen visszatértem, pedig tarthatott volna tovább :)


Talán azért ez a legveszélyesebb mellékhatása, mert más mellékhatása nincs. És tapasztalatom szerint marha ritka, ismerőseim közül (gyakorlott szerhasználók) talán egy vagy kettő élt meg hasonlót, ehhez jön még a saját fentebb részletezett élményem. Nem kell félni tőle, ahogy magától az LSD-től sem :)

2012. aug. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és tegyük fel ha valaki venni akar lsd-t akkor hogyan jut hozzá? mármint egyértelmű, hogy dílertől, de ha a kezébe kapja a tegyük fel bélyeget vagy tablettát, akkor honnan tudja, hogy az tényleg az? mert a füvet pl megszagolja az ember, vagy a heroin port megkóstolja. de ez esetben arról van szó hogy egy nyalástól is beindulhat a trip nem?
2012. aug. 29. 22:53
 3/11 anonim ***** válasza:

Ismerni kell, kitől veszed. Egyébként semmi garancia, de papírt én még nem láttam hamisat, az előállítása elég olcsó, piaci árát ha hozzáveszed marha nyereséges, nem éri meg hamisítani.

Mostanában mondjuk tele van minden LSD-szerű(!) szarsággal, kémiai összetételében hasonló szert próbálnak keverni, ami legális. Csakhát a hatás az ugye nem olyan... aki ilyen házi kotyvalékos bélyeget árul, azt kerüld el, mert valószínű, hogy nem LSD-t, hanem rokon vegyületet tartalmazó bélyegje van (doc néven futnak az ilyenek).

2012. aug. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
értem. és az ilyen lsd-t gondolom tablettára vagy bélyegszámra veszik nem? mennyibe kerül egy bélyeg ami egy "menet"re elég?
2012. aug. 30. 11:57
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Tablettára nem igazán szokták, 2500-3000 nálunk.
2012. aug. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:o az akkor nem egy olcsó mulatság.
2012. aug. 30. 15:08
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Végülis ugyanannyi, mint a fű, ha órákba vesszük a hatását. Egyébként megéri.
2012. aug. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk is 2500 :)
2012. aug. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igen de a fű csak 2000 forint és azt többször fel tudom használni, nekem az jobb, ha többször használom kevés ideig, mert általában amúgy is éjszaka szoktam és előbb utóbb 2-3 óra után elmegyek aludni. szóval pocsékba menne ha nekifutnék egy 12 órás lsd-nek.
2012. aug. 30. 17:59
 10/11 Ilyent ***** válasza:
40%

Én így csináltam régen:

Reggel(délbe) felkeltem csináltam egy cigit ittam egy kávét.

Benyaltam a bélyeget közben csináltam még egy cigit.

Felöltöztem és irány a város reggelizni.

Ott meg már elvoltam mert találkoztam a haverokkal.

Közben ment a nagy elmélkedés.

De még az a szerencse hogy nem akarod kipróbálni.

2012. aug. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!