Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges vagy mi...

Hogy lehetséges vagy mi magyarázza azt, hogy az utóbbi 7 évben (csak azért 7 mert most figyeltem fel rá, tehát jelentősége nincs) azt látom, hogy 62-67 év között hunynak el ismerőseim, rokonaim? Nem arról volt szó,hogy jóval több az átlag életkor?

Figyelt kérdés
Komolyan avval kell számolni, hogy 70 és 80 közt vége az életünknek?

#atlagéletkor
2022. ápr. 17. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Welcome.

Ha a szüleimet nézem - 80 felett voltak mindketten -, nos, nem kívánom az utolsó éveiket senkinek.

2022. ápr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért volna jó olyan sokáig élni, mikor onnantól már kb. csak a szenvedés van, az ilyen-olyan betegségek miatt?
2022. ápr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mielőtt bárki számonkérne, nekem nincs familiáris tapasztalatom ami mérvadó. Pont emiatt kérdezem.
2022. ápr. 17. 20:46
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt látom, ráadásul a családomban minden generáció az előzőhöz képest korábban hal.


Hiába, egyre egészségtelenebbül élünk - műdolgok a kajában, kevés mozgás, ülő életmód, szennyezett levegő, szennyezett víz, szívósak sem vagyunk -, az orvostudomány pedig lassan fejlődik. Nekem ez a véleményem.

2022. ápr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!