Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magnerot mennyi idő után hat?...

Magnerot mennyi idő után hat? Szapora pulzus.

Figyelt kérdés
Hétfőn 124es pulzussal bevittek a sürgősségire. 3 ekg készült a 3.mutatott egy kicsi eltérést(delta hullám), de azt mondta a doki, h ez nem probléma. Tegnap elmentem magándokihoz, csinált ekgt, ultrahangot. Minden ok volt. Most 24 órás holter ekg van rajtam. Pénteken lesz eredmény. Azt mondta, h nagy valószínűséggel magnéziumhiányról van szó. Köszönöm, ha elolvastad.
2022. ápr. 20. 06:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem a stressz miatt magas a pulzusod? Pánikbetegséged nincsen?
2022. ápr. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pánik nincs. Mondjuk amikor felment a pulzusom, akkor azt hittem, h szívrohamom lesz vagy valami, de alapban nincs ilyen. Stressz az van bőven, de próbálom ignorálni és mozogni pl túrázás.
2022. ápr. 20. 06:37
 3/6 anonim ***** válasza:
1-3 óra. Nem biztos, hogy erre jó lesz.
2022. ápr. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2: a "pánik" ,mint jelenség nem feltétlenül azt jelenti, amit a nagykönyvben pánikbetegség néven leírnak, szélsőséges, sokféle tünetekkel.

Simán lehet egy ilyen stresszes szapora pulzus egy kezdődő pánikbetegség bevezetője is. :(

plusz ha még rá is fókuszálsz, hogy jajj, magas a pulzusod, ez önmagában is fel tudja nyomni (placebo-hatás)

2022. ápr. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. ápr. 20. 11:21
 6/6 A kérdező kommentje:
Jelzem, h kb 1 óra után elmúlt a "mindjárt kiugrik a szívem a helyéről" érzés. Lehet, h placebo de a lényeg ,h jobb lett. Hátha valakinek segít ez a válasz. Amúgy ment a zöld mindenkinek.
2022. ápr. 20. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!