Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tachycardiás epizódotokat...

Tachycardiás epizódotokat megoldotta gyógyszer ?

Figyelt kérdés
Milyen gyógyszer , mellékhatás van , mennyire volt magas és mikor ?

2022. ápr. 20. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A kardiológus mit ajánlott?
2022. ápr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még nem értek véget a vizsgálatok , rajtam van egy 24/h ekg , de érdekel mi lehet a megoldás ? Úgy tudom legtöbb esetbe gyógyszer , eléggé tartok tőle ?
2022. ápr. 20. 14:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit szedsz?
2022. ápr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

#2: nem hinném, hogy GYK-s Jucikák vagy Ödön bácsik fogják neked megmondani egy félmondatos panasz alapján, hogy mi a megoldás a te eü. problémádra.


De még ha valakinek ugyanilyen panasza is lenne, akkor sem biztos, hogy neked azt fogja felírni az orvos. Ugyanis egy csomó más körülményt (egyéb betegséget, együtt szedett gyógyszerek, stb. stb.) is figyelembe kell vennie .

2022. ápr. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még semmit. Ezért érdekel miket szoktak ilyenkor adni.
2022. ápr. 20. 15:02
 6/8 A kérdező kommentje:
4-tökéletesen igazad , ettől függetlenűl arra gondoltam h vkinrk ilyen és ilyen problémára pl xy gyógyszert kapott és ok
2022. ápr. 20. 15:04
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

6: csak jótanácsként mondom, hogy bármilyen gyógyszert kapsz majd, NE azzal kezdd, hogy végigolvasod a lehetséges mellékhatásokat! Mert pszichés módon azonnal tapasztalni fogod a lista felét....


Placebo-mellékhatás.

2022. ápr. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az újabbak már eleve placebo-szintű mellékhatásprofillal rendelkeznek, no para
2022. ápr. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!