Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen gyakran kakiltok...

Milyen gyakran kakiltok egeszsegeset?

Figyelt kérdés

Az egeszseges kaki elvileg az, ami szilard allagu, nyalkas reteggel bevonva, hogy konnyen kijojjon es nem kell utana orakig torolgetni, mert nem hagy annyi nyomot.

En ilyennel nagyon ritkan talalkozom, altalaban higabb allagu, (nem hasmeneses, de semmikepp nem szilard) es sokaig tart kitorolni.

Bocs az undi kerdesert, de erdekel, hogy ez mennyire normalis, ennyire szar lenne az etkezesem? Akiknek mondjuk nincs kifejezetten valami egeszseges etrendje, csak esznek amit megkivannak, nalatok hogy van?


2022. ápr. 21. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem kemény munkám van benne, hogy az általad is leírt produktum legyen. Előtte nagyon rossz vot a helyzet, egyébként annyira elfajult volt, hogy többször majdnem becsináltam :(

Most van jópár dolog, amit nem eszem... ésperzse más dolgokat meg igen :) és így szép lett végre

2022. ápr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
41%
Az egészséges kaki definíciója nem az esztétikai megjelenésén és a fenéktörlés kényelmén alapul. Sajnálom, ha csalódást okoztam, de egyszer meg kellett tudnod.
2022. ápr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!