Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elestem, orvoshoz kellene menni?

Elestem, orvoshoz kellene menni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnapi nap elestem (leestem a lépcsőn), úgy sikerült hogy a (fel)karomat elég csúnyán beütöttem emiatt nem igazán esik jól ha megemelem vagy mozgatom. Más problémám nincs, más testrészem nem sérült meg. Az egész felkarom lila, és nagyon érzékeny.

Elég erre a borogatás? Vagy ezt orvosnak meg kellene mutatni, lehet ennek bármi negatív következménye? Vagy csak akkor ha más (pl hanyinger) is lenne az eséstől?


Köszönöm a válaszokat!



2022. ápr. 23. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Én azért megmutatnám a traumatológián.

Hányingernek nincs köze a kérdéshez.

2022. ápr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Jelen esetben az orvos is borogatást ajánlana .
2022. ápr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Azért röntgen nélkül ne diagnoztizáljunk, főleg kezelést ne javasolj látatlanban.
2022. ápr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A hányingert csak azért írtam mert azt olvastam, annak lehet köze komolyabb dologhoz pl agyrázkódás


De köszi, hétfőn lehet bemegyek megmutatni akkor ha nem javul.

2022. ápr. 23. 16:53
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Röntgennel tisztázni kell, hogy van-e törés vagy repedés és ezzel nem kell várni.
2022. ápr. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!