Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Három napja elestem és a...

Három napja elestem és a térdemen van egy nagy seb és mindig nyomogadtam hogy jöjjön ki belöle a genny és most be van dagadva nagyon és még piros is és nem tudok hozzá nyulni mitcsináljak vele orvoshoz nem akarok menni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Le kéne talán tiszta viíízel mosni alaposan, aztán betadinnal fertőtleníteni, tiszta gézlapot rá és leragasztani. Ezt naponta 2-szer. Ha már varrasodik, akkor le lehet a kötést venni, hadd szellőzzön.
2011. jún. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ha nem akarsz orvoshoz menni, nem kellett volna nyomogadnod. Mivel nagy valoszinuséggel elfertőződött meg kéne mutatnod egy orvosnak, előbb utobb, de utobb még rosszabb lesz, itt mi szeretnénk segiteni, de nem látjuk milyen a seb, jo lenne ha vki olyantol véleményt kérnél, aki látja, szuleidtol, baráttol
2011. jún. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm anyám azt mondta hogy be visz a sebészetre vele de én elutasitóttam mert engem nem érdekel nagyon csak már nagyon fáj :S :S lehet be nézek az ügyeletre este
2011. jún. 20. 21:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Ember! Ne nyomogasd a gennyező sebet!! Betadinnal kellett volna lekenni minden nap, nem nyomkodni... Ah... Menj csak el az ügyeletre...
2011. júl. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!