Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kislányom 5 éves. 1 nap...

Kislányom 5 éves. 1 nap többször is onanizál. Nemrég fedezte fel magát. Ma 2x3x csinálta. Kicsit pirosabb a nunija. Lehet ebből probléma? Hogy egy nap többször csinálja?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 24. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Hát ha te ezt figyelgeted, akkor lesz belőle probléma...
2022. ápr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem nem figyelgetem. De egy SZÜLŐNEK feltűnik ha a gyereke furcsa. Más. Megváltozik. Szép volna ha az anyjaként fingom nem lenne ilyenről.
2022. ápr. 24. 21:20
 3/12 anonim válasza:
100%
Amennyiben ez nem egy hamis kérdés, abban az esetben szeretnék neked normális választ adni. Teljesen normális ebben a korban. Mindig normális. Ki előbb,ki később ,,fedezi"fel magát. Az hogy pirosabb, az lehet az ingertől, bármitől. De ahogy az előző válaszoló is mondta. Nem kéne figyelgetni... Persze, 5 évesen még fiatal, meg minden, de legyen egy minimális magánszférája. És nem, semmi probléma nem lehet abból,ha egy nap valaki többször csinálja. Főleg nem lánynál, ugye lánynak nem határol be semmi, csak a saját elvek, szabályok, illem, magatartás.
2022. ápr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
78%
3-as válaszoló vagyok. Amennyiben úgy gondolod, hogy nem emiatt piros, akkor nyugodtan vidd el orvoshoz, ha az megnyugtat. Illetve ha szoros anya-lánya kapcsolatban vagytok, akkor akár minimálisan beszélhetsz vele erről, hogy ez teljesen normális. Nyugodtan merjen beszélni, hozzád mindig fordulhat. De érdemes azt is elmondani,hogy ilyet csak otthon, nyugodt, egyedüli környezetben csinálunk, máshol nem kéne/nem illik
2022. ápr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi. Mégegyszer leírom. Nem figyelgettem. Saját szobája van. 2 honapja csináltuk apukával az új kis birodalmát. (Pontosan azért mert rajtakaptam már korábban is) Bementem ma a mosni való ruháiért. És bevittem a tiszta ruhákat összehajtva. Így nyitottam be hogy épp csinálta. Nem szoltam egy mukkot se. Bevittem a ruhát. Becsuktam rá az ajtót. És kész. Semmit nem szóltam. Fürdésnél meg megláttam a kis nunóját. Tudni kell én képes vagyok bepánikolni attol is ha 2 piros pötty van az arcán. Úristen milesz.. Túlaggódok mindent. 🙂
2022. ápr. 24. 21:27
 6/12 anonim válasza:
78%
3-as és 4-es válaszoló vagyok. Természetes, hogy aggódsz, én is nagyon szoktam. Főleg ha az első gyerek, akkor még jobban megértem. Majd meg fogod tapasztalni. Ha hagyod őt, akkor pedig nagyon rendes szülő vagy azok alapján, amit írtál. Ne aggódj, a gyerekek,főleg a kicsik jelzik, ha fáj valami
2022. ápr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen. Énis így gondolom. Szerintem szimplán csak maga okozta a pirosságot. Mert tuti jelezné. Szerencsémre mindig mindenről szól. Nem kell találgatni van e valami baj.
2022. ápr. 24. 21:35
 8/12 anonim ***** válasza:
13%
Lehet, hogy kopognod kéne :-) Teljesen oké így. Még rá kéne vezetni, hogy tiszta kézzel csinálja.
2022. ápr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
Annyit kerdeznek, hogy valtozott valami a gyerek eleteben? Pl uj apuka, veszekedesek, oviban valami, barmi ami a gyerekben bizonytalansagot/ feszultseget szulhetne? Normalis egy mertekig ha a gyerek megismeri a sajat testet viszont lehet a felszultseg jele is ha tulzottan maszturbal. Irtad, hogy megvaltozott. Erre kene odafigyelni szerintem.
2022. ápr. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó. Nem úgy változott meg hogy esetleg gond lehet. Apuka és én jól megvagyunk. Szerető család a miénk. Oviba imád mindenkit (ovonéni,dajkanéni). A változást erre értettem. Hogy felfedezte magát. Ezt egy ideje észrevettem. Nekem ez változás. Van mikor 2 3 napig nem csinálja. Inkább ha unatkozik vagy csak szimplán egymaga van. ☺
2022. ápr. 26. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!